A Büyükkılıç az Erciyes-csúcstalálkozón figyelmeztette a befektetőket

A Büyükkılıç az Erciyes-csúcstalálkozón figyelmeztette a befektetőket
A Büyükkılıç az Erciyes-csúcstalálkozón figyelmeztette a befektetőket

Kayseri Fővárosi Önkormányzat polgármestere Dr. A Memduh Büyükkılıç Erciyesbe gyűjtötte az Erciyes-szel, a Kayseri világ egyik legfontosabb kapujával, az Erciyes-szel kapcsolatos állami intézmények és turisztikai befektetők menedzsereit, értékelve az új szezon előkészületeit és figyelmeztette a földterületeket a beruházásokra.


Büyükkılıç polgármester arra szólította fel a befektetőket, akik nem veszik igénybe az idegenforgalmi beruházásokhoz vásárolt területeket, hogy mielőbb kezdjék meg beruházásaikat, és kijelentette: „Nem hagyhatjuk figyelmen kívül a jogi dimenziókat. "Rajtunk múlik, hogy alkalmazzuk-e ezt a jogi kezdeményezést."

Kayseri Fővárosi Önkormányzat polgármestere, dr. Memduh Büyükkılıç találkozott az érintett menedzserekkel, a szállodák üzemeltetőivel és az idegenforgalmi befektetőkkel, és értékelte az új szezon előkészületeit Erciyesben.

Büyükkılıç polgármester mellett a kulturális és turisztikai tartományi igazgató dr. Şükrü Dursun, a Fővárosi Önkormányzat főtitkárhelyettese, Hamdi Elcuman, Erciyes A.Ş. Murat Cahid Cıngı igazgatótanácsának elnöke, a tartományi szállodák üzemeltetői és turisztikai befektetői vettek részt.

Az ülés megnyitóján Büyükkılıç polgármester kijelentette, hogy Erciyes különleges jelentőséggel bír, mint Kayseri, és mindenkinek kötelessége birtokolni a város ezen értékét.

Megállapítva, hogy Erciyes a Fővárosi Önkormányzat munkáival világszínvonalú sípályává vált, és ezt az egész világ elfogadja, Büyükkılıç polgármester elmondta, hogy nem elégszenek meg csupán a síeléssel, hanem azért, hogy Erciyes egy 12 hónapig használható vonzóközpont legyen. Elmagyarázta, hogy a vízen dolgoznak.

Értesítés a befektetőknek

Az elnök elnökének Törökország legjobb síközpontjának minden szempontja felhívta a befektetőket, akik földet vásároltak az Erciyes Büyükkılıç-nél: Továbbra is figyelmeztetem barátainkat, akik korábban azt mondták, hogy „befektetek” azáltal, hogy földet vásárolok innen, és szeretném megosztani, hogy a szankció kérdésének jogi dimenzióját vizsgáljuk. Célunk, hogy több befektetőnk legyen, több ágyunk legyen, infrastruktúrát hozzunk létre városunk növekvő potenciáljához. Ellenkező esetben: Hadd vásároljak egy telket kedves, hadd pihenjen így. Amikor eljön az ideje, eladjuk. Ez a megértés itt nem lehet érvényes megértés, nem szabad. Az a tény, hogy 21 csomag eladásra került és jelenleg a jogosultak birtokában van, és ezek egy része nem épül fel, óhatatlanul értékel minket. Nem hagyhatjuk figyelmen kívül jogi dimenzióit. A mi kezünkben van, hogy ezt a jogi kezdeményezést felhasználjuk. Hallottál az új beruházásokról, köszönjük nekik ”

A METROPOLITAN KÉSZEN TÁMOGATJA A BEFEKTETŐKET

Büyükkılıç polgármester kijelentette, hogy mindenféle támogatást nyújtanak a befektetõknek Erciyes fejlesztése érdekében: "Szeretném itt megosztani, hogy mi, Kayseri Fõvárosi Önkormányzatként, készek vagyunk mindenféle támogatást nyújtani, bármi is van. Mindenféle támogatást nyújtunk befektetőinknek. Senki nem fog menedéket keresni. Célunk szőlőfogyasztás, ennek a városnak a szolgálata, hazánk szolgálata, és hozzájárulásunk ahhoz, hogy elérjük azokat az adatokat, amelyeket elnökünk célzott meg, Isten engedi. Mivel szeretjük hazánkat, szeretjük városunkat. Hála Istennek, Kayseri valóban olyan város, amely potenciállal rendelkezik az idegenforgalom minden területén. Természetesen azt akarjuk, hogy a szívünk bizonyos területeken hangsúlyosabb legyen. Ez idővel megtörténik, de remélem, hogy nem adunk lehetőséget olyan magatartásra és megértésre, amely valamilyen okból elriasztja lelkesedését a menedékjog logikáján belül ”.

Az ülés további részében Büyükkılıç polgármester a szállodaüzemeltetőkkel és az idegenforgalmi befektetőkkel értékelt az új szezonról és a jövőről.


sohbet

Feza.Net

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar

Kapcsolódó cikkek és hirdetések