A hegyikerékpár-világbajnokság izgalmait Sakaryában tapasztalják

A hegyikerékpár-világbajnokság izgalmait Sakaryában tapasztalják
A hegyikerékpár-világbajnokság izgalmait Sakaryában tapasztalják

Ekrem Yüce polgármester, aki a hegyi kerékpáros maraton világbajnokság előtt, amelyet október 23-25-én a Napraforgó Kerékpár-völgyben rendeznek, a bajnokságra készülő Fővárosi Önkormányzat Kerékpáros Csapatának sportolóival kerékpározva ellenőrizte a régiót. Yüce elnök meghívott minden állampolgárt a bajnokság naptárába, amely október 22-én, csütörtökön kezdődik a Sakarya EXPO megnyitójával.


Ekrem Yüce, Sakarya fővárosi polgármester bejelentette, hogy folytatódik az előkészítés a Mountain Bike Marathon Világbajnokságra, amelyet az elnökség égisze alatt október 23-25 ​​között rendeznek meg. Ekrem Yüce polgármester, aki megvizsgálta a Napraforgó Kerékpár-völgyben végzett munkákat és a Fővárosi Önkormányzat Kerékpáros Csapatának sportolóival együtt lovagolt, kijelentette, hogy a Sakarya EXPO is megnyílik október 22-én, csütörtökön.

Meghívott polgárok

Ekrem Yüce elnök kijelentette, hogy a legfinomabb részletekkel cselekszenek a bajnokság hibátlan teljesítése érdekében: „Különleges hét ez városunk számára. Elnökségünk égisze alatt október 23-25-én megrendezzük a Mountain Bike Marathon Világbajnokságot, amelynek városunk ad otthont. Ugyanakkor készül az EXPO területünk, amely hozzájárul a Sakarya népszerűsítéséhez a bajnokság alatt. A legkisebb részletet is figyelembe vesszük a nagyszerű tárhely érdekében. Több mint 30 ország világszínvonalú sportolója pedálozik a bajnokságban. Felhívok minden polgárunkat, hogy ezentúl osszák meg ezt az izgalmat ”.

Pandémiás szabályokat kell alkalmazni

Ekrem Yüce elnök kijelentette, hogy otthont adnak annak a bajnokságnak, amely növeli Sakarya elismertségét a világon, és amelyet a kerékpáros hatóságok is értékelni fognak, és kijelentette, hogy az a bajnokság, amelyen a világ szeme Sakaryára kerül, hozzájárul a város természeti és történelmi szépségeinek népszerűsítéséhez. Hangsúlyozva, hogy a pandémiás szabályokat szigorúan alkalmazzák a terepen, Yüce elnök kijelentette, hogy a szükséges egészségügyi intézkedéseket a bajnokság naptárának utolsó napjáig megteszik, amely a Sakarya EXPO megnyitásával kezdődik.


sohbet

Feza.Net

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar