Holnap kezdődik a hegyikerékpáros maraton világbajnokság

Holnap kezdődik a hegyikerékpáros maraton világbajnokság
Holnap kezdődik a hegyikerékpáros maraton világbajnokság

Kihirdették a Sakaryában október 23-25 ​​között megrendezésre kerülő 2020-as Mountain Bike Maraton Világbajnokság nyitó ütemtervét és ütemtervét. Az október 23-án, pénteken 20.00:25 órakor megnyíló bajnokság két napig tart, és egy óriási versenyen zárul október XNUMX-én, vasárnap. Ekrem Yüce elnök meghívott minden állampolgárt a Napraforgó Kerékpár-völgybe, hogy megtapasztalják a bajnokság izgalmát.


Bejelentették a Sakarya Fővárosi Önkormányzat által rendezett, 23. október 25. és 2020. között megrendezésre kerülő Mountain Bike Maraton Világbajnokság nyitó menetrendjét és ütemtervét. Az óriásbajnokság nyitóünnepségét, amelyet először az elnökség égisze alatt rendeznek meg Sakaryában, október 23-án, pénteken 20.00:2020 órakor tartják a Napraforgó Kerékpár-völgyben. A Sakarya EXPO területe, amely megvilágítja városunk történelmi, kulturális, művészeti és helyi életét a 4-as Mountain Bike Maraton Világbajnokság előtt, XNUMX napig nyitva marad.

Megkezdődik a bajnokság

A bajnokság eseményei, amelyek az egész világ tekintetét Sakarya felé fordítják, október 24-én, szombaton a Gran Fondo versenyekkel kezdődnek. A Sakarya Gran Fondo versenyekre, ahol minden kerékpáros rajongó megméretteti magát, a versenyzők szeptember 24-én, szombaton indulnak a Napraforgó Kerékpár-völgyből 9.30-kor. A rövid pálya 50, a hosszú pálya 100 kilométer lesz. Az észak-márványi autópálya útvonalán fordítandó pedálok minden amatőr kerékpáros előtt nyitva állnak. A sportolók regisztrációjára és akkreditációjára szintén szombaton kerül sor 14.00:17.00 és 15.00:XNUMX óra között. A bajnokság sajtótájékoztatóját ugyanazon a napon XNUMX: XNUMX-kor rendezik a Napraforgó Kerékpár-völgyben.

A bajnokság utolsó napja október 25., vasárnap

A versenyeket, amelyeken világhírű kerékpárosok versenyeznek egymással, október 25-én, vasárnap rendezik. A versenyek, amelyeket számos helyi és külföldi csatorna élőben közvetít, a férfiaknál 12.00-kor, a nőknél 12.30-kor kezdődnek. A mesterkerékpárosok a világbajnokság címéért küzdenek a férfiak 110 km-es, a nők pedig 81 km-en. A bajnokság díjátadóját akkor tartják, amikor a kategóriájukban diplomát szerzett versenyzők eljutnak a célpontig.

Az EXPO hivatalos megnyitója október 23-án, pénteken van

Sok vendég Törökországból és külföldről érkezik Sakaryába az óriásbajnokságra, amelyet hazánkban rendeznek először, amely a világ egyik legrangosabb szervezete. A Sakarya EXPO, amelyet 28 ezer négyzetméteren alapítottak annak érdekében, hogy hozzájáruljanak a város népszerűsítéséhez abban az óriási szervezetben, ahol a Sakarya bemutatkozik a világban, 4 napig rendezvényeket, kerékpáros bemutatókat, versenyeket, szórakoztató műsorokat, néptáncokat, oktatási tevékenységeket mutatnak be a résztvevőknek, meglepetés ajándékokat adnak át a polgároknak. Lesznek bajnoksági szponzorok, világcégek és kerületi önkormányzatok is a területen. Minden polgár meghívást kapott azokra az eseményekre, ahol meglepetés ajándékokat osztottak szét.

Yüce elnök meghívója a bajnokságra

Ekrem Yüce fővárosi polgármester meghívott minden polgárt a Napraforgó Kerékpár-völgybe, hogy átélje a bajnokság izgalmát, és így szólt: „Eljöttünk az utolsó pillanatig. A hétvégén Sakaryában rendezzük a bajnokságot. A Napraforgó Kerékpár-völgyben szeretnénk találkozni a bajnokságon, amelyet nagyon fontosnak tartunk városunk népszerűsítése szempontjából. Felhívok minden polgártársamat, hogy legyenek tanúi ezeknek a különleges pillanatoknak ”.

Az október 23. és 25. között megrendezésre kerülő bajnokság naptára a következő;

Október 23. péntek

 • 13.30 - Sakarya EXPO hivatalos megnyitó
 • 20.00 - Megnyitó ünnepség

Október 24. szombat

 • 09.30 óra - Gran Fondo versenyek
 • 14.00 / 17.00 - Sportolók regisztrációja és akkreditálása
 • 15.00 óra - Sajtótájékoztató

Október 25. vasárnap

 • 12.00 óra - Világbajnokság Start férfi kategória
 • 12.30 óra - Világbajnokság Start női kategória
 • Díjátadó (az első 3 sportoló megérkezése után)

A Sakarya EXPO tevékenységi ütemezése a következő;

 • November 23-24-25 - 10.00 / Nyitás - 22.00 / Zárás
 • 12.00 / 17.00 - Gyermekműhelyek
 • 19.00 / 22.00 - Zenekari, mehteran és néptánc előadások

sohbet

Feza.Net

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar

Kapcsolódó cikkek és hirdetések