25 millió lira költségű összekötő út nyitva Kayseriben

A Kayseri-ben millió lírába kerülő csatlakozási utat megnyitották
A Kayseri-ben millió lírába kerülő csatlakozási utat megnyitották

Bekir Yıldız körút-városi kórház csomópont - északi körgyűrű, a városi kórház csomópontjának 25. ága, Osman Kavuncu körút-Bekir Yıldız körút összekötő út és Osman Kavuncu körút, amelyeket Kayseri Fővárosi Önkormányzat épített és összesen 4 millió TL-ba kerültek. A szabadzónás összekötő út megnyitó ünnepségét lelkesedéssel tartották a koronavírus-intézkedések körében.


Bekir Yıldız körút-városi kórház csomópont - északi körgyűrű, a városi kórház csomópontjának 25. ága, Osman Kavuncu körút-Bekir Yıldız körút összekötő út és az Osman Kavuncu körút, amelyeket Kayseri Fővárosi Önkormányzat épített és összesen 4 millió TL-ba kerültek. A szabadzónás összekötő út megnyitó ünnepségét lelkesedéssel tartották a koronavírus-intézkedések körében. Fővárosi polgármester Dr. Memduh Büyükkılıç a megnyitón elmondott beszédében jó híreket adott jó hírekrõl.

A Fővárosi Önkormányzat polgármestere, dr. Memduh Büyükkılıç mellett Kayseri kormányzó-helyettes dr. Mehmet Hüseyin Nail Anlar, Murat Duru Develi kerületi kormányzó, AK párt tartományi elnöke Şaban Çopuroğlu, KAYU rektor Prof. Dr. Felszabadítás Karamustafa, Talas polgármester, Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan polgármestere, Ahmet Çolakbayrakd a Talas polgármestere, Mustafa Yalcin, zarándokok Bilal Özdoğan Devel polgármester, Mehmet Jabbar polgármester, Ozkan Altun bunyan polgármester, a tartomány egészségügyi igazgatója assz. Dr. Ali Ramazan Benli és a városi kórház főorvosa Prof. Dr. İlhami Çelik és a vendégek részt vettek rajta.

Egy pillanatnyi csend és a Török Himnusz után rövid reklámfilmet néztek meg a forgalomba helyezett beruházásokról. A Fővárosi Önkormányzat polgármestere, dr. Az ünnepségen mondott beszédében Memduh Büyükkılıç köszönetet mondott Recep Tayyip Erdoğan elnöknek, és kijelentette, hogy hálásak: „Orvosként köszönöm elnökünknek, köszönöm Istennek. 600 kórházzal ajándékozta meg nekünk a kórházat, ami büszkeséget jelent számunkra, és amelynek minden ágya a pandémiás időszakban szükség esetén intenzív terápiává válik. Ennek a szolidaritásnak és egységnek az áldásait éljük a múlttól a jövőig, nem „én” -et, hanem „mi” -t mondunk. 16 járási polgármesterünket felkarolva folytatjuk utunkat. Előretekintünk, üzletünket nézzük, pletykákat hallgatunk. Kisebb kritikák fognak felmerülni, ahol cselekvés folyik, mindig kiértékeltük a jobb munka elvégzésének akaratát, és senki sem kételkedhet abban, hogy ezt továbbra is folytatjuk ”.

"AZ EMBEREK KEDVEZMÉNYESE HASZNOS AZ EMBEREK SZÁMÁRA"

Büyükkılıç polgármester beszédében elmondta: „Az emberek legjobbjai a szolga”, és így folytatta: „1994 óta a szép Kayseri nép védi csapatunkat, filozófiánkat és megértésünket. Éjjel-nappal folytatjuk munkánkat, hogy életre keltsük ezt a megértést. Szolidaritásban vagyunk kedves minisztereinkkel, parlamenti tagjainkkal és kormányunkkal. Tisztelt Elnökünk szeret minket, szereti Kayserit, és mi is szeretjük őt, és senki sem kételkedhet abban, hogy továbbra is folyamatosan védjük őket. A nép kedvezője a szolga, az emberek java előnyös az emberek számára. Hisszük, hogy itt fogadjuk a betegek imáit. Neurológusként mondom. Az agy 4 percig ellenáll az oxigénhiánynak és 40 percig cukormentes. Ezen kívül a tünetek életünkbe kerülnek. Olyan tanulmányról beszélünk, amely életre kel és olyan képet szolgál, amelyben percek számítanak, rövidebb idő alatt, közvetlenül belépve a sürgősségi osztályra. A szolgáltatás folytonossága elengedhetetlen. Köszönjük minden polgármesterünknek. "

KAYSERİ MINDEN TERÜLETEN azt mondja: "ITT VAGYUNK"

Büyükkılıç hangsúlyozta, hogy Kayseri 4 egyetemmel fejlődött és szebb lett: „Szervezett iparunkkal és szabadzónánkkal fejlődik és szebbé válik, azt mondja, hogy„ itt vagyunk ”az export, a hozzáadott érték, a kereskedelem, az ipar, a kultúra, az oktatás, a művészet, az idegenforgalom, a gasztronómia területén. itt vagyunk - mondja. Kayseri, az ősi civilizációk városa, amelynek 6 ezer éves kereskedelmi története az ország, e világ nélkülözhetetlen része.

A KAYSERİI MINDEN SZÁLLODA TELT

A tegnap Nevşehirben tartott téli turisztikai találkozóról Büyükkılıç elmondta: „Hatékony találkozót folytattunk Nevşehirben tisztelt kormányzóinkkal és az ottani turisztikai érdekeltekkel. Mi a célunk? Kappadókia kapcsán, hogy nyereséget szerezzünk ennek az országnak, hogy az Erciyes-hez hasonló értékeinket összehozzuk Kappadókia-val. Kayseri összes szállodája tele van előzetes foglalással. Engedelmeskedem az információinak, remélem, hogy ez a téli turizmus lesz a legnagyobb nyereség számunkra olyan gyakorlatainkkal, amelyeket Allah kegyelmével fogunk végezni, anélkül, hogy figyelmen kívül hagynánk a világjárvány körülményeit. Arra törekszünk, hogy kijavítsuk hiányosságainkat és jobb pontokra vezessük őket. Szeretnék köszönetet mondani Mehmet Özhasekinek, miniszterünknek, az ott végzett gyönyörű munkáival, világszínvonalú alkotást készített, több mint 100 kilométer pályával és 18 gépészeti berendezéssel. Arra is törekszünk, hogy kiküszöböljük a hiányosságokat, új pontokkal jobb pontokra mozgassuk őket, és marketing technikákkal elnyerjük városunkat. Mindezek során rendelkeznünk kell egy közlekedési hálózattal ”.

Jó híreket adott neki

Memduh Büyükkılıç elnök, az ünnepségen elmondott beszédében jó híreket közölt a jó hírrõl, a következõképpen folytatta szavait: "Remélem, szombaton még egy ünnepséget tartanak itt. Lerakják a villamospálya alapját, amely Közlekedési Minisztériumunk 7 kilométeres Belsinjétől indul és terminálunkig, Városi Kórházunkig, a Nuh Naci Yazgan Egyetemig és a régiónk legnagyobb bevásárlóközpontjába, a KUMSmallba kerül. Ezzel egyidejűleg lefektetjük repülőtérünk terminálépületének alapjait. Két örömünk lesz szombaton. Mint tudják, elkészült a Recep Tayyip Erdogan Nemzeti Kertünk pályázata, megkezdődtek a munkálatok, azon fogunk dolgozni, hogy ott tisztelt környezetvédelmi és urbanizációs miniszterünk mellett ott megalapozzuk, és mindezen szépségek városunkba hozásával arra törekszünk, hogy városunk élhetőbb, zöldebb, zöldebb város legyen, amelyből mindenki hiányzik. Kayseri a filantrópák városa, mielőtt idejöttünk, megalapoztuk mecsetünket és Korán tanfolyamunkat, amelyet jótevőink tartanak Melikgazink tisztelt elnökével. Futunk a szépségtől a szépségekig, a bőségtől a bőségig, köszönjük és szeretjük városunkat. "

ELSŐRE HIRDETETT: A TALAS VILLAMOS VONAL DECEMBER 30-án PÁLYÁZATT

Büyükkılıç, aki azt mondta: „Elõször jelentem be innen", beszédében azt mondta: „December 30-án pályázatot írunk ki 5.5 kilométeres villamosunkra Talas-tól Furkan Doğan Yurdumig. Más szavakkal, innen érthető, hogy létrehozunk egy villamoshálózatot, amely eléri a 48 kilométer hosszúságot ”.

4 KÜLÖNBÖZŐ BEFEKTETÉS VAN, MELYEN MEGNYITJA A SZÁLLÍTÁST

A Büyükkılıç a következõ információkat adta a ma megnyílt 4 különbözõ útról is: „Javítottuk hiányosságunkat annak érdekében, hogy a Kocasinan körúttól kezdõdõ 14 kilométeres Bekir Yıldız körútunkat összekössük a Zafer Caddesi felé vezető fõ artériával, vagyis az Északi körúttól a szabad zónáig. Végrehajtjuk 4 sávos indulási és 3 sávos érkezési utunkat. Folyamatos, fénymentes alternatív utat biztosítottunk. Városunkat hálózat formájában utak veszik körül, és amikor ez a kereszteződés elkészül, embereink és mentőautóink elérhetik a Városi Kórházat és a sürgősségi ügyeletünket. Egy másik szolgáltatás a Szabad Zóna, városunk büszkesége, fontos szervezetünk. Az export 3/4 és 1 százalékát a szabadzónánkból teljesítik. Gyárak százai szolgálnak ott termelési bázisként, hozzájárulva a foglalkoztatáshoz, a hozzáadott értékhez és a devizához hazánk számára. Ily módon a város nemzetközi szinten extrovertált arcának főútját tettük életre 25 méter széles és 30 kilométer hosszú infrastruktúrájával, méltóvá téve azt városunkhoz. Egy másik alternatív megoldás egy 1 kilométeres út, amely a Bekir Yıldız sugárúttól az Osman Kavuncu körúthoz köti össze, közvetlenül a cukorgyárunk mellett. Ez fontos volt tavaly, Sugar Factory Us Amikor cukorrépával érkeztünk a kamionosok idején, barátaink azt mondták: "Elnök remélhetőleg bonyolítja a város forgalmát, és a fényben állva megszégyenülve megyünk, megterhelünk minket, ha szorongunk, mi történik, ha segítséget nyújtasz, amikor azt mondják, hogy" aye "mondtuk, és Ali Hasdal" a, köszönöm a csapatnak, megadtuk az utasítást, megvalósítottuk azt a 3 kilométeres utat. Városunkban a teherautók a forgalom megszakítása nélkül folytatják útjukat. Ezenkívül a Keykubat Nemzeti Kert és a Keykubat palota könnyen megközelíthető. "

"VAGYUNK, VAN FORRÁSAINK ÉS KÖLTSÉGVETÉSÜNK"

Büyükkılıç polgármester, aki kijelentette, hogy ez a 4 nyílás, amely magában foglalja ezeket a szépségeket, infrastruktúrájukkal és kiadásaikkal együtt 25 millió TL-be került, azt mondta: „Hálát adunk Istennek, nem panaszkodunk, van forrásunk, van költségvetésünk, imáink is vannak. Azt mondjuk, hogy Allah méltóvá tesz minket rád, ne hagyja, hogy imáink hiányozzanak az égből, ne vegye le a szállítmányokról a zászlónkat, és olyan generációkat neveljen fel, amelyek védik a félholdas török ​​zászlót, hazájukat, nemzetüket, vallásukat és államukat. "Folytatjuk a jó jövő előkészítését számukra azzal, hogy fiatalságunkba bízzuk munkáinkat, amelyek Kayserit múzeumokkal, könyvtárakkal és társadalmi élettel megélénkítik."

Büyükkılıç elnök orvosként, aki ismételten figyelmeztetett az álarcokra, a távolságra és a tisztaságra, végül köszönetet mondott az YDA Csoport elnökének, Hüseyin Arslannak a többszintes kereszteződés megépítésében nyújtott támogatásáért.

Kayseri kormányzóhelyettes Dr. Mehmet Hüseyin Nail Anlar kijelentette, hogy Kayseri márkanevű város, kultúrájával, egészségével, turizmusával, filantropistáival az egyik legkiválóbb tartomány, a polgármesterek pedig nagyon értékes szolgáltatásokat nyújtottak és hálájukat ajánlották fel.

KÖSZÖNET BÜYÜKKILIÇ ELNÖKNEK

Városi kórház főorvos Prof. Dr. İlhami Çelik kijelentette, hogy büszke arra, hogy látta, hogy ez a többszintes kereszteződés, amelyet Memduh Büyükkılıç fővárosi önkormányzat polgármestere vezetésével építettek, megkönnyítette a kórház közlekedését, és köszönetet mondott minden munkatársának és alkalmazottjának.

ÇOLAKBAYRAKDAR: A MEMDUH ELNÖKÖNK MINDKÖT hozza és támogatja

Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan polgármestere az ünnepségen elmondott beszédében így szólt: "Köszönöm Memduh elnökünknek, vezetése alatt, az idősebb testvére alatt, testvérként viselkedik a város központjában és a tartományokban lévő összes kerületi kormányzónkkal, és amikor nem vagyunk képesek elérni, akkor teljes csapatával támogat minket az igények kielégítésében.

A VÁROS KÓRHÁZBAN KÉT külön mosdát építenek

Tartományi mufti Prof. Dr. Şahin Güven imáját követően négy különböző mód nyílt a szalag elvágásával a protokoll szerint. Az ünnepség végén a tartományi egészségügyi igazgató assz. Ali Ramazan Benli és Güven tartományi mufti jó hírt adott arról, hogy két külön mecset épül a városi kórház számára.

Az átjutás klasszikus, török ​​zászlókkal díszített autókkal történt az üzembe helyezett többszintes kereszteződésnél.


sohbet

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar

Kapcsolódó cikkek és hirdetések