A díjak megtalálják tulajdonosukat a 17. egyetemközi logisztikai esetversenyen

Kollégiumközi logisztikai esetek versenyének nyertesei kerültek kihirdetésre

Kihirdették a nyerteseket a Marsközi Logisztikával és a LODER-rel (Logisztikai Egyesület) együttműködésben megrendezett 17. Interuniversity Logistics Case Verseny nyertesein.

A 17-es évek győztesének kihirdetésével ért véget a Mars Logistics and Loder (Logisztikai Egyesület), amely 17 éven keresztül részt vehet minden törökországi egyetemi hallgató részvételével Törökországban, és amelyet az Interuniversity Logistics Case Versennyel együttműködve hajtottak végre.

Összesen 1.000 csapat 17 tanulója vett részt a 6. Interuniversity Logisztikai Eseti Verseny záró szakaszában, amelyen a zsűri tagjai által végzett értékelések és kiesések eredményeként minden kategóriában közel 18 hallgató jelentkezett.

Az utolsó szakaszban, amelyet az idén a világjárvány miatt először online tartottak, a hallgatók online bemutatták esetmegoldásaikat az ipar képviselőinek és akadémikusainak. A 3 kategóriában elhangzott előadások után a Bartın Egyetem, az Eskişehir Osmangazi Egyetem és a Muğla Sıtkı Koçman Egyetem hallgatói voltak az elsők.

A diákok esettanulmány-verseny útján ismerik meg és elemzik a logisztikai ágazatot

Megállapítva, hogy a verseny, amely minden egyetemi hallgató számára nyitott, 2004-ben indult annak érdekében, hogy olyan környezetet teremtsen, ahol a kutatók, kíváncsi és kreatív hallgatók megosztják egymással ötleteiket, bemutassák az ágazatot a hallgatóknak és javítsák a hallgatók esetelemzési készségeit. Tisztában vagyunk a szakképzés fontosságával, és örömmel találkozhatunk a logisztikai ipar iránt érdeklődő tehetséges hallgatókkal a Loderrel 17 éve együttműködve szervezett esetversenyen. A pályázattal olyan környezetet biztosítunk, ahol a hallgatók megismerhetik az ipart és elemezhetik az eseteket. Részt vesznek az ipar valós eseteiben és megoldási folyamataiban. A legtöbb olyan hallgató, aki az előző években részt vett az esetversenyeken és a helyek bejutásával jutalmazták, a logisztika és az ellátási lánc menedzsment területén dolgozik, ami azt mutatja, hogy esetversenyünk a megfelelő embereket érte el. mondott.

A Díjak a 17. Intercollegiate Logistics Case Versenyen találták meg gazdáikat

Az A kategória első helyezettje (egyetemi és 4 éves középiskolai kategória, logisztika szóval a program nevében) a Bartın Egyetem Nemzetközi Kereskedelmi és Logisztikai Tanszék hallgatói, Melek EFE, Eray KİRENCİ és Gizem Sefa KİREÇCİ, míg a második kategória ebben a kategóriában a Piri Reis Egyetem Nemzetközi Logisztikai és Közlekedési Tanszék hallgatói. Nilüfer EFE lett Ali Doğan KIZILGÜL és Ahmet Timur BARIŞCIL.

Az Eskişehir Osmangazi Egyetem Ipari Mérnöki Tanszékének B kategóriájú (egyetemi és négyéves középiskolai kategória, logisztika szó nélkül a program nevében) hallgatói Beyza GÜRBÜZ, Enis Can ÖZYURT és Fikri Eren ÇİFTÇİ voltak, míg a B kategória második helyezettje a Başkent Egyetem Ipari Mérnöki Tanszék hallgatói, Ecenur Melisz ÖZELKUT és Onur ÇÖLGEÇEN lettek.

A C kategóriában (2 éves szakközépiskolai kategória a logisztika szóval a program nevében) Muğla Sıtkı Koçman University Dalaman Szakképző Iskola diákjai Buse BİLCEN, Fethiye Çağla ÖZAY és Tunahan DEMİREZEN nyerték az első helyet, míg a második helyezett csapat a Celal Bayar University Kırational School Zırkağaçe V KORKULU Merve MALGIR és Rümeysa KARDAŞ lett.