A fekete-tengeri mediterrán autópálya növeli Samsun fontosságát a kereskedelemben

A fekete-tengeri mediterrán autópálya növeli Samsun jelentőségét a kereskedelemben
A fekete-tengeri mediterrán autópálya növeli Samsun jelentőségét a kereskedelemben

A fekete-mediterrán autópálya projekt, amelyet a francia mérnökök rajzoltak meg Abdulhamit II szultán által, növeli Samsun jelentőségét, amely a régió központja a kereskedelemben. A Samsun, amely autópályán a Fekete-tenger termelési és logisztikai bázisává válik, folytatja ágazati ipari beruházásait.


Folytatódik a Fekete-tenger-mediterrán autópálya-projekt, amelynek alapjait 1929-ben hozták létre, és az 1970-es években beszüntették. A 6 kilométeres autópálya-építés 818 százaléka befejeződött, amely 84 órára csökkenti az Ordu és Mersin közötti közlekedést. Az autópálya, amely 5 tartomány kereskedelmét fogja érinteni, amelyek közül 55 közvetlenül van, várhatóan jelentősen hozzájárul Sámsun gazdaságához.

A SZÁLLÍTÁSBAN FELMENNI A FELSŐ

Samsun, a régió egyetlen városa, amely rendelkezik minden légi, tengeri, vasúti és közúti közlekedési kapcsolattal, növeli erejét a kereskedelemben és az ipari termelésben, geopolitikai előnyeinek felhasználásával az ágazati beruházások során. Törökország 4. legnagyobb logisztikai falusi élete elhalad a város, a Fekete-tenger mellett, és a Közel-Kelet országainak stratégiai terméktároló központjává válik. A Samsun fontos helyet kap a szállításban és a szállításban, ha elkészül a Samsun-Sivas vasútvonal és a gyorsvonat, amely üzemképes lesz.

MÁSODIK SZAKASZI TANULMÁNYOK OIZ-OKBAN

Samsunban, amely további beruházásokat hajtott végre kikötőiben, szabad zónáiban, közepes méretű ipari telephelyeiben és 5 szervezett ipari zónában, a Samsun Food OIZ-ben folytatódik a 214 dekárnyi munka második szakasza. Míg a Bafra OIZ-ben 70, a Kavak OIZ-ben 50 százalék a kihasználtság, a szervezett ipari zónák második szakaszának munkái mindkét körzetben folytatódnak. A Havza Bekdiğin OIZ-ben, amelyet újonnan hoztak létre 10 ezer deka földterületen, nő a befektető társaságok száma, és a földszélességet 20 ezer dekára növelik.

Időtartam és szerda OSB az úton

A Terme és a Çarşamba szervezett ipari övezetek létesítésével kapcsolatos információkat nyújtva Samsfa Metropolitan önkormányzatának polgármestere, Mustafa Demir elmondta: „Amikor elkészül a Fekete-tenger-mediterrán autópálya, meglátjuk, hogyan járul hozzá városunkhoz. Terme és Çarşamba teljes kereskedelmi központ lesz Ordu és Samsun között. A legmagasabb nemzeti össztermékkel rendelkező kerületek válnak. 200 dekás területen dolgozunk egy szervezett ipari zóna létrehozása érdekében Termében. Minden feltételt megnyomunk. A szerdai szervezett ipari zóna elkészült, a tulajdoni lapok feldolgozásra kerültek és az infrastrukturális munkák előkészületben vannak. A Bafra Agriculture Based Specialized Greenhouse OSB hozzáadása, amikor a Vezirköprü Specialized Livestock OSB és a Vezirköprü Agro OSB tanulmányok is elkészültek, Samsun, a törökországi foglalkoztatás növekedési és ipari beruházási pont az egyik vezető város lesz "- mondta.

A GYÁRTÁS ÉS FOGLALKOZTATÁS NÖVEKEDIK

Musztafa Demir elnök kijelentette, hogy kész mindenféle támogatást nyújtani a befektetni akaró üzletembereknek, így nyilatkozott: „Felkészítjük városunkat a jövőre az iparban és a kereskedelemben. Ennek a városnak az energiáját a jövőbe és a jövőbe kell irányítanunk. Emiatt 103 parcellával bővítjük a Közép-OIZ-t, ahol nincs üres hely a befektetések számára. A hajógyár területének ipari zónaként 3 ezer deka földterület kiosztásával a beruházási terület 300 millió 4 ezer 418 négyzetméterre nő. 179 ezer embert foglalkoztatnak az 5 milliárd TL-ba kerülő beruházással. A termelés és a foglalkoztatás növekedésével a Samsun nyer ”.

INFRASTRUKTURÁLIS PROBLÉMÁK MEGOLDÁSA

Említve, hogy az ipari zónák infrastrukturális problémái megoldódnak, Demir elnök azt mondta: „Például İlkadımben, május 19-én nagy probléma van a szervezett ipari zónák infrastruktúrájában. Nem világos, hogy hol és mit tettek. Az esővíz jobb volt, ha a csatornákat soha nem építették meg. Ellenőrizzük és kijavítjuk a hibákat. Jövőre megújítjuk az infrastruktúrát ezeken a területeken. 2022-hez hasonlóan nagyon elegánssá tesszük utainkat és felélesztjük az ipari övezeteket. Jövőre elkészítjük a Keresteciler telephelyének infrastruktúráját. Toybelenben a SASKI jelenleg az ivóvíz, a szennyvíz és az esővíz infrastruktúráján dolgozik. Mindezeket 2021-ben befejezzük ”- mondta.


sohbet

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar

Kapcsolódó cikkek és hirdetések