A szezonális előkészületek a Yedikuyular síközpontnál folytatódnak

A szezonális felkészülés a Yedikuyular síterepen folytatódik
A szezonális felkészülés a Yedikuyular síterepen folytatódik

Megállapítva, hogy az útszélesítés, a bedesten és a bungalow ház munkálatai gyorsan folynak a Yedikuyular régióban, Güngör polgármester elmondta: "Kívánom a munkánkat a Yedikuyular síközpontban, amely városunk és régiónk fontos téli turisztikai központja" - mondta.


Hayrettin Güngör, Kahramanmaraş Fővárosi Önkormányzat polgármestere kijelentette, hogy a Yedikuyular síközpontban folytatódik a szezon előkészítése. A Természettudományi Minisztérium által végzett munkákkal véget ért a régióba való bejutást biztosító artériák kiszélesedése és a síközpont építése azon a területen, ahol a síközpont található. Güngör elnök elmondta: „Lázas munkát végezünk a régióban. Csapataink intenzíven folytatják a felkészülést a szezonra ”.

Bedesten és Bungalow házak

Güngör polgármester kijelentette, hogy az útszélesítés és a bedesten építés mellett szálláshely-szolgáltatást nyújtanak a régióban először, és elmondta: „Helyi bővítési munkáink folytatódnak azon az artérián, amely hozzáférést biztosít Yedikuyular síközpontunkhoz. A régióban fedett bazárt is építünk, ahol az értékesítési házak rendeltünk tavaly. Ebben a munkában véget értünk. Idén először síközpontunkban biztosítunk szállást látogatóink számára. Elkészítettük ivóvíz és csatorna infrastruktúránkat. 25 bungalóépítés is gyorsan befejeződik ”.

Erdősítés is megtörténik

Güngör kijelentette, hogy erdősítési tevékenységeket is elkezdtek a régióban, és elmondta: „Csapataink továbbra is 100 borókát ültetnek a Yedikuyular síközpontunkba. Remélhetőleg ebben az évben emelni fogjuk Yedikuyular síközpontunk színvonalát bedesten és bungalow házakkal. Sok szerencsét kívánok a Yedikuyular síközpontban végzett munkánkhoz, amely városunk és régiónk fontos téli turisztikai központja ”.


sohbet

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar

Kapcsolódó cikkek és hirdetések