Karaismailoğlu miniszter: "Bemutatjuk Kayserit a nagysebességű vasútra"

bemutatjuk a gyorsvasúttal karaismailoglu kayseri minisztert
bemutatjuk a gyorsvasúttal karaismailoglu kayseri minisztert

Karaismailoğlu közlekedési és infrastrukturális miniszter így válaszolt: „Bemutatjuk Kayserit a gyorsvasútra” a nagysebességű vonatok témakörében, amelyet Büyükkılıç polgármester mondott a szónoklatról.


Megtartották a Kayseri Fővárosi Önkormányzat által tervezett és a Közlekedési és Infrastrukturális Minisztérium által épített 7 kilométeres Anafartalar - Városi Kórház - YHT Gar villamosvonal úttörő ünnepségét. Fővárosi polgármester Dr. Memduh Büyükkılıç felhívta Adil Karaismailoğlut, a közlekedési és infrastrukturális minisztert a nagysebességű vonat szószólóról. Karaismailoğlu miniszter elmondta: „Bemutatjuk Kayserit a nagysebességű vasútra. "Megépítünk egy 142 kilométer hosszú vonatsort Yerköy-Şefaatli-Kayseri között az ankarai nagysebességű vonat vonalával kapcsolatban."

A 7 kilométer hosszú Anafartalar - Városi Kórház - YHT Gar villamosvonal úttörő ünnepségén részt vett a fővárosi polgármester dr. Házigazda: Memduh Büyükkılıç, Hulusi Akar honvédelmi miniszter, Adil Karaismailoğlu közlekedési és infrastrukturális miniszter, Kayseri kormányzója Şehmus Günaydın, Mustafa Elitaş AK-párti képviselõk, Taner Yıldız, Hülya Nergis Atçı, İsmail Tamhmail, Karszmail Májel Ersoy, a török ​​Kamarák és árutőzsdék szövetsége (TOBB) elnöke, Rifat Hisarcıklıoğlu elnök, Saban Çopuroğlu, az AK párt tartományi elnöke, Serkan Tok, az MHP elnöke, várospolgármesterek és meghívott vendégek vettek részt.

"KÖSZÖNÖM ELNÖKÖNKNEK ÉS CSAPATÁNAK"

A perces csenddel és a Himnusz előadásával kezdődött ünnepségen a Fővárosi Önkormányzat polgármestere, dr. Felszólalt Memduh Büyükkılıç. Recep Tayyip Erdogan elnök beszédét azzal kezdte, hogy megköszönte Adil Karaismailoğlu közlekedési miniszternek, szorgalmas és szorgalmas csapatának, minisztereknek és parlamenti képviselőknek a következőket: „Amikor körülnézünk, kifejlesztettük Kayserit, amely nélkülözhetetlen csillag Anatólia közepén, amely 8 várost ölel fel. Arra törekszünk, hogy jobb pontokra vigyük. Orvosként, akinek filozófiája "hagyja, hogy az emberek úgy éljenek, hogy az állam éljen", nem mehetek el anélkül, hogy kifejezném köszönetünket elnökünknek. Szeretnék köszönetet mondani elnök úrnak és csapatának, hogy bemutatták a mellettünk lévő 600 ágyas városi kórházat ennek a városnak, és olyan munkát adtak nekünk, amelyet a pandémia időszakában ismét nagyra értékeltek. Még egyszer szeretnék köszönetet mondani odaadó egészségügyi szakembereinknek. "Szeretném még egyszer emlékeztetni önöket, hogy soha nem szabad figyelmen kívül hagynunk a maszk, a távolság és a tisztítás szabályait annak érdekében, hogy enyhítsük egészségügyi szakembereink terheit a járványban, amely újra mozgásba kezdett a világon."

BÜYÜKKILIÇ ELNÖK KARAİSMAİLOĞLU MINISZTERNEK KÉRDEZTE A MAGAS SEBESSÉGI VONATOT

Büyükkılıç polgármester beszédében elmondta Adil Karaismailoğlu miniszter úrnak, hogy világos és világos kijelentést várnak a Kayseri gyorsvonattal kapcsolatban: „Isztambulban elnökünk és 1994 óta Kayseri csapatunk, alhamdulillah által kezdeményezett folyamat Kayseri polgáraink bizalmával és szeretetével, mára azzal a megértéssel költözött, hogy méltó legyen hozzájuk. Kayseri állampolgáraink ismerik, szeretik és bíznak abban a munkában, amelyet a harmónia kultúrájában végezünk, de tudjuk, hogy vannak olyan szempontok, amelyeket még jobban el kell végeznünk, és meg kell próbálnunk méltóak lenni hozzájuk a szolgálat szempontjából. Ezenkívül nyilvánvaló, hogy a kayseri városlakóink szeretik és támogatják elnökünket. Elnökünk mindig különleges helyet szentel Kayserinek a szívében, és szeret minket. Most azt mondom közlekedési és infrastrukturális miniszterünknek, hogy kissé túl messzire megyek innen; - Miniszter úr, elnökünk utasításával várjuk a Kayseri gyorsvonatról szóló bejelentést. Mert most szeretném hangsúlyozni, hogy Kayserinknek nem szabad lehetőséget adni arra, hogy spekuláljon, észrevételeket tegyenek róla, vagy beszélhessenek róla a különböző médiumokban, és ezt a témát anyaggá tegyék ”.

Megállapítva, hogy Kayseri villamoshálózattal van felszerelve, Memduh Büyükkılıç elnök kijelentette: „Hadd éljenek az emberek, hogy az állam éljen. Szeretnék köszönetet mondani Mehmet Özhaseki miniszterünknek innen. Ehhez a munkához most hozzáadódik egy új, 35 km-es vonal, amelyet a Közlekedési és Infrastrukturális Minisztérium épít. Ez a vonal a Belsin Anafartalar megállótól indul, az Intercity terminálra érkezik, onnan halad el a Városi Kórházunk mellett, amely büszkeségünk a Cukorgyár mellett, és erre a területre érkezik, amelyet nagysebességű vasútállomásként terveznek a Nuh Naci Yazgan Egyetem mellett. Van itt egy webhely, bútorgyártóink egyik legfontosabb projektje, és kegyelettel emlékezem barátomra, Mehmet Ali Çevrimre, alapítójára. Anatólia kivételével Törökország egyik legnagyobb bevásárlóközpontjában található kumsmall. Van egy központ, amely a bútorok fővárosából, Kayseriből nyílik a világ felé, amely a bútoripar 7 százalékát fogja kiszolgálni. A villamos munkáját, amely ezeket a szépségeket tartalmazza, Közlekedési Minisztériumunk végzi, és köszönetet mondok nekik és csapatuknak. Ezenkívül Kayseri Fővárosi Önkormányzatként pályázatot írunk ki egy új vonalra Talas és a Furkan Doğan vértanú 80 kilométeres kollégium között, december 5.5-án. Azt mondta: "Sok sikert már városunknak."

BÜYÜKKILIÇ ELNÖK rendre válogatta a miniszternek a KAYSERİ-kérelmeket.

Rendelve Kayseri kéréseit Adil Karaismailoğlu közlekedési és infrastrukturális miniszterhez, Büyükkılıç polgármester elmondta: „Két napja nyitottuk meg a Bekir Yıldız körút 4 kilométeres szakaszát. Ezzel egy időben elkészítettük a városi kórház felüljárójának negyedik levelét, és üzembe helyeztük. Ezen a ponton szeretném itt kifejezni közlekedési és infrastrukturális miniszterünknek és megbecsült csapatának, hogy hiányzik a Nuh Naci Yazgan Egyetemünk két lóhere-levele az egyetemünk előtt. Felahi barátaink is a fülembe súgtak. Azt mondták: „Ó, elnök úr, ne felejtsük el, hogy Göğdere felé tartunk. Ne lője le a hírvivőt. Az Erciyes Turkey projekt büszkeségünk városunkra, világszínvonalunkra. Emlékeztetve arra, hogy az Erciyes-projektünk közepén Develi és Kayseri között téli körülmények között áthaladó főút forgalmi káoszt és zavart okozott, ha úgy gondolja, hogy 80-100 ezer polgár jön azonnal északra ebből a régióból, ebből a régióból az északi oldalra, miniszterünktől, mert az autópályák a közlekedési hálózaton belül vannak. Szeretném kifejezni, hogy hálásak leszünk, ha utasításokat adnak egy tanulmányhoz. Ezenkívül 6 millió TL pályázatot tartottak az Erciyes-hegység és a zarándokaink közötti szállításra, utasítást adtak, megkezdődött a munka, ezt köszönöm. Röviden: felszereli Kayserit egymillió 100 ezer négyzetméter Recep Tayyip Erdoğan Nemzeti Kert, 1 millió négyzetméter Keykubat Nemzeti Kert projektjeivel, mind a fejlesztés, mind a környezetvédelem megértése szempontjából, valamint integrálva Kappadókia infrastruktúrájával és környékével, zöld, autópályákkal, villamosokkal és légitársaságokkal. Szolgáltatásainkat azzal a megértéssel folytatjuk, hogy a régió vonzó központja legyünk. "

"A NAGY SEBESSÉGŰ VONAT MEGKERÜL A KAYSERIBE"

Hulusi Akar nemzetvédelmi miniszter beszédében kifejezte, mit kell tennie és mit kell hoznia a nagysebességű vonattal Kayseribe, és kijelentette: „Ennek a villamosvonalnak és a nagysebességű vasútállomásnak az építése fontos esemény. Ezen túl sokkal fontosabb esemény a nagysebességű vonat érkezése. A kabinet tagjaként átadtuk azt elnökünknek is. Bármit is lehetne tenni más befektetési erőfeszítésekkel, őszinte meggyőződésem, hogy ha a nagysebességű vonat nem érkezik meg Kayseribe, a Kayseri lakói nem lesznek elégedettek. Mit csinálunk és mi foglalkozunk ezzel a nagysebességű vonat kérdéssel. Ez a villamosvonal-beruházás rendkívül fontos beruházás. Kayserink a megtett beruházásokkal fejlődött, tovább fejlődik ”.

"A GYORS VASÚTAL BEMUTATJUK KAYSERİT"

Beszédében Adil Karaismailoğlu közlekedési és infrastrukturális miniszter jó hírt adott a nagysebességű vonatokról, és így fogalmazott: „Örülök, hogy Kayseriben lehetek, Anatólia szívében, a több ezer éves civilizációval. Minden alkalommal új projektekkel kapcsolatos jó hírekkel érkezünk Kayseribe. Ma két fontos projekt alapjait fektetjük le. Több mint 6 milliárd 346 millió lirát fektettünk be Kayseri közlekedési és kommunikációs infrastruktúrájába. A tartomány határain belül 294 kilométer hosszú vasúthálózat működik Kayseriben. Bemutatjuk Kayserit a gyorsvasútra. A Yerköy Kayseri nagysebességű vasút projektjével 142 kilométer hosszú vasútvonalat építünk Yerköy-Şefaatli-Kayseri között az ankarai nagysebességű vonat vonalához kapcsolódóan. Boğazköprü telephelyén 620 ezer négyzetméteres területen 1.80 millió tonna szállítási kapacitású logisztikai központot hozunk létre. "Elkészítettük a rakodó rámpát, valamint négy út infrastruktúráját és felépítményét az első szakasz keretében."

Şehmus Günaydın, a Kayseri kormányzója azt is kijelentette, hogy ez egy úttörő ceremónia, amely kielégíti Kayseri egyik fontos igényét, és köszönetet mondott mindenkinek, aki hozzájárult ahhoz, hogy ezt a beruházást eljuttassa a városba.

A beszédeket követően a jegyzőkönyv megtartotta az új villamosvonal úttörő ünnepségét.
Ez a 7 kilométeres vasúti rendszer projekt, amely a meglévő Kayseri villamosvonal Anafartalar megállójától folytatódik, és összekapcsolja az Intercity buszpályaudvarral, a városi kórházzal, a Nuh Naci Yazgan Egyetemmel és az YHT állomással, a Bútorüzletek oldaláról, nagyon funkcionális közlekedési infrastruktúrát hoz létre. A projekt keretein belül 5 hazai villamosjárművet is biztosítanak.


sohbet

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar

Kapcsolódó cikkek és hirdetések