Az Ordu hőlégballon turizmusával elsőként jelentkezik a Fekete-tengeren

hadsereg új utat tört meg a fekete tengerben hőlégballon turizmussal
hadsereg új utat tört meg a fekete tengerben hőlégballon turizmussal

Ordu Fővárosi Önkormányzat polgármestere, aki tanulmányokat írt alá a tartomány márkaértékének növelésére Ordu új identitásának megadásával, dr. Mehmet Hilmi Güler hőlégballon turizmussal új utat tört meg a Fekete-tengeren.


Ordu Fővárosi Önkormányzat, amely először hajtott végre ballonrepülési kísérleteket a kanyarulatairól híres Aybastı Perşembe fennsíkon, próbarepülést is végzett Altınordu égboltján.

Güler elnököt nagyra értékelték, amiért rövid idő alatt széles körben elterjedt hőlégballon került Ordu-ba.

"Szeretnénk az egész világon bemutatni városunk szépségét"

Ordu fővárosi polgármester Dr. Mehmet Hilmi Güler elmondta, hogy Ordu minden szépségét meg akarták mutatni a világnak az elvégzett munkával. Güler elnök a következőképpen folytatta beszédét:

"Hadseregünk, szeretnénk bemutatni Karadeniz'imiz egész világának szépségét. Ezért új területeket próbálunk létrehozni, amelyek mind népszerűsítik Ordu-t, mind új üzleti lehetőségeket és turizmust fejlesztenek új alternatív turisztikai rendszerekkel. Ezért az Aybastı fennsík után ezt a csodálatos szépséget szeretnénk felhasználni Altınordu partján városunk népszerűsítésére. Ez nagyszerű lehetőség. Kappadókia után ezt Orduban tesszük. Remélem, jó eredményei lesznek. Aybastı fennsíkunk híres volt kanyarulatairól, vidráiról, édesvízi kagylóiról és kenuzásairól. Most elkészítjük ezt a szépségórát léggömbökkel. A szárazföldről láttuk a strandjainkat, majd hajókkal kezdtünk cirkálni a tengerből. Most ez a szépség lufit fog kínálni a világ figyelmébe. Tehát megpróbálunk több turistát vonzani, akik több promóciós tevékenységet folytatnak "

A Fővárosi Önkormányzat ORTUR A.Ş. turisztikai társasága által tervezett járatok célja, hogy jelentős mértékben hozzájáruljanak a régió turizmusához.


sohbet

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar

Kapcsolódó cikkek és hirdetések