Véget ért az Ali hegyi siklóernyős távverseny

Véget ért az Ali hegyi siklóernyős verseny

Véget ért az Ali hegyi siklóernyős távú verseny, amelyet idén 12. alkalommal szervezett meg Talas Önkormányzata és Légi Sportszövetsége. A pályázat nyerteseinek díjakat adtak át.

Talas polgármestere, Mustafa Yalçın, Talas kerületi kormányzója, Yaşar Dönmez és a Török Légi Sportszövetség főtitkára, Mehmet Turhan főtitkár is részt vett az Ali -hegyi siklóernyős leszálló területen tartott ünnepségen.

2 TÖRÖK NÉV RANKED

A verseny általános besorolásában az iráni Hadi Heidari Dastjerdi lett az első, Soheil Barikani ugyanabból az országból a második, Umut Aslan pedig a harmadik.

A sportosztály első három helyén iráni nevek szerepeltek. Erfan Ottoec az első, Fateme Eftekhari a második, Hadi Heidari Dastjerdi pedig a harmadik helyen végzett.

A nőknél Gülşah Hoş szerezte meg az első helyet, a második helyet az orosz Doria Krosnova, a harmadikat az iráni Fateme Eftekhari szerezte meg.

„2023 -ban, INSHAALLAH, A FUNIKULÁRIS RENDSZERrel MEGFELEL”

Az ünnepségen először felszólaló Yalçın elnök kijelentette, hogy nagyon szép képek születtek a verseny során, és hozzátette, hogy a következő bajnokságot szeretnék rendezni. Yalçın elnök beszédében jó híreket közölt, megemlítette, hogy az Ali -hegyen siklórendszert építenek, és kijelentette, hogy célja, hogy a sportolókat siklórendszerrel szállítsák a Ali -hegyi csúcsra 2023 -ban, nem pedig személyautóval vagy minibusszal. azt tervezik, hogy kiképezik őket a 2023 -as versenyekre. Gratulálva a torna győzteseinek, Yalçın elnök kijelentette, hogy még a repülési bátorság kimutatása is nagyon fontos. Yalçın elnök elmondta, hogy 2 ember megsérült a verseny során, és elmondta, hogy gondosan figyelemmel kísérik egészségi állapotukat is.

KÖSZÖNJÜK DÖNMEZ KORMÁNYZÓNAK YALÇIN ELNÖKNEK

Yaşar Dönmez talasi kerületi kormányzó, aki később az emelvényre lépett, azt mondta: „Először is szeretném megköszönni Yalçın polgármesternek, hogy egy ilyen gyönyörű szervezetnek adott otthont, és hogy egy ilyen gyönyörű létesítményt hozott kerületünkbe azzal a jó hírrel adott. Szeretnék köszönetet mondani szövetségünknek és a résztvevőknek. Színesítetted a kerületünket.”

A beszédek után megkezdődött a díjátadó, és a bajnokság a győztesek díjazásával zárult.

A versenyek, amelyeken 80 sportoló vett részt Törökországból, Oroszországból, Ausztráliából és Iránból, augusztus 24 -én kezdődtek.