A Drone Racers Sportklub Egyesület első három trófeáját eltávolították

drón versenyzők sportklub egyesület trófeája az első háromban

A Bitexen Technology által szponzorált Drone Racers Sport Club Association a török ​​drónbajnokság második szakaszában, Izmir-Bergamában versenyzett.

A Bitexen Technology főtámogatója lett a Drone Racers Sportklub Egyesületnek, amely nagy sikereket ért el a török ​​drónbajnokságban, melynek első szakaszát Elazığban, a másodikat Izmir-Bergamában rendezték meg idén. A bajnokságban, ahol a harmadik helyen Törökország legfiatalabb pilótája, Doruk Cengiz (11 éves) nyerte a kupát, első helyen Atakan Mercimek (15 éves), országunk nevében pedig 5 kupát nyert Angliában Hüseyin Ablak (25). tavaly második lett.

A Drone Racers Sport Club pilótái, Atakan Mercimek (15 évesek) az első helyen zárták a versenyt 56 ponttal, a második helyen Doruk Cengiz (11 éves) 44 ponttal, a harmadik helyen Hüseyin Ablak 48 ponttal.

Azok a versenyzők, akik a bajnokság harmadik, az isztambuli Atatürk repülőtéren megrendezésre kerülő Teknofest szakaszán elég pontot gyűjtenek, bekerülnek a nemzeti csapatba, és képviselik hazánkat a Drone Világkupán.