TAYK - Eker kupát nyert az Olympos Regatta 2021 Orient Express VI -n

Eker nyerte a kupát az Olympos Regatta Orient Express Vi -n

Az Orient Express VI csapata lett 2021 győztese a TAYK – Eker Olympos Regatta versenyen, amely versenyen az első éve óta feszegeti a határokat, és a vitorlázók számára négy évszakot töltött a tengeren. Az Orient Express VI az első modai rajt után három napon keresztül nagyon sikeresen szerepelt, és utolsó színpadi fellépésével a Mehmet Erdoğdu által tervezett 2021-es bajnoki trófea elnyerésére is jogosult volt.

Élvezetes versenyélmény a tengerészek számára

TAYK - Az Eker Olympos Regatta, amelyet a török ​​Offshore Racing Club (TAYK) tartott kilencedik alkalommal az Eker Dairy fő támogatása mellett, valamint a Bursa Sailing Club és a Moda Marine Club együttműködésével, élvezetes versenyélményt kínált a tengerészeknek mindkét széllel. feltételek és hőmérsékleti feltételek.

A versenyen, amelyen 17 hajó vett részt, a Moda - Tirilye szakaszban és a Tirilye Koyiçi Race -ben az erős szél jót tett a csapatoknak, míg az utolsó szakasz, a Tirilye - Isztambul szakasz nehéz és fárasztó körülmények között vitorlázott.

A vitorlázók, akik - különösen esti útjaik során - különböző körülményekkel szembesültek a vízen, kijelentették, hogy ennek ellenére nagyon élvezetes folyamatuk volt a verseny elejétől a végéig. A versenyen, ahol az Orient Express VI csapata megnyerte az általános besorolást, a kategória vezetői a következők voltak:

• IRC 0: Orient Expressz VI
  • IRC I. Célvitorlás 40 - Trapeze Sailing Team
  • IRC II: Akkim Kimya sajt V
  • IRC III: Eti Alize

Utazás: (az utazás kategória nyertesét később tesszük közzé)

A versenyen neves intézmények csapatai is részt vettek.

2021 -ben sikeres vitorlás klubok, valamint elismert márkák csapata vett részt a versenyen, amelyet „Találkozzunk a hiányzó szélben” mottóval szervezték meg, hogy összehozzák a bursai és az isztambuli vitorlázókat.

A TAYK - Eker Olympos Regatta rendezvényen számos különböző ágazatból, a sportruháktól az építőiparig, a kémiától az ablak- és ajtórendszeren, az információs technológiáktól és a távközlésen át az élelmiszer -kiskereskedelemig terjedő márkák csapata vett részt, ahol a tengerészek vállalatuk felsővezetői és kollégáik, akikkel együtt dolgoznak, versenyeznek.