A háló szultánjai továbbjutnak a női röplabda Európa-bajnokság elődöntőjébe

a szultánok továbbjutottak az európai női röplabda-bajnokság elődöntőjébe

Törökország A női női röplabda-válogatott 2021-3-ra legyőzte Lengyelországot a 0-es CEV Európa-bajnokság negyeddöntőjében, és bejutott az elődöntőbe.

A CEV röplabda Európa-bajnokságon a törökországi női röplabda-válogatott Lengyelországgal találkozott a negyeddöntőben a bulgáriai Plovdivban.

A „Sultans of the Net” az első szettet 25–18, a második szettet 25–14, a harmadik szettet 25–23 arányban nyerte meg. Kiesett Lengyelországból és bejutott a bajnokság elődöntőjébe.

Törökország a holnapi elődöntőben a Szerbia – Franciaország mérkőzés győztesével találkozik. Az elődöntőt szeptember 3-án, pénteken 18.00 órakor rendezik a szerb fővárosban, Belgrádban.

A bajnokságban sikeres grafikát rajzoló női női röplabda -válogatott legyőzte Romániát, Ukrajnát, Svédországot, Finnországot, Hollandiát és Csehországot, és veretlenül sikerült bejutnia a negyeddöntőbe.