Denizli második fehér paradicsomát, a Denizli síközpontot özönlik a látogatók

Denizli második fehér paradicsomát, a Denizli síközpontot özönlik a látogatók
Denizli második fehér paradicsomát, a Denizli síközpontot özönlik a látogatók

A Denizli síközpontot, amely a város második fehér paradicsoma a fehér paradicsom Pamukkale után, az új szezon nyitása után elárasztják a látogatók. Azok a polgárok, akik élvezik a havat és a síelést az Égei-tenger régió legnagyobb és legmodernebb síközpontjában, a Denizli síközpontban, felejthetetlen pillanatokat élhetnek át a csodálatos tájakon.

A Denizli síközpontot elárasztják a látogatók

A Denizli Síközpontot, amelyet a Denizli Fővárosi Önkormányzat valósított meg azzal a céllal, hogy a város a téli turizmus fontos vonzereje legyen, az új szezon nyitásával elárasztják a látogatók. Határozott lépéseket tesz afelé, hogy a téli sportok egyik legkedveltebb helyszínévé váljon, a létesítmény Törökország számos városából várja az amatőr és profi síelőket, valamint a snowboardozni vágyó polgárokat. A Denizli Ski Centerben, amely az Égei-tenger régió legnagyobb és legmodernebb síközpontja, színes képeket produkáltak azok a polgárok, akik a síelés mellett a havat is szeretnék élvezni, különösen hétvégén. A domborzati felépítésével és a világon csak néhány helyen fellelhető "kristályos" hóvilágával nagy előnyt biztosító Denizli Síközpont mindennapos felszereltségével minden igényt kielégít.

A síelés szerelmeseinek új kedvence

A szezon nyitásával a polgárok a Denizli síközpontba özönlöttek, amely a város ilyen létesítménye. kazanMegköszönte Denizli Fővárosi Önkormányzatának erőfeszítéseiket. Íme a látogatók véleménye:

Erdal Naci: Kirándulni és síelni jöttünk a gyerekeimmel. Szeretnék nagyon köszönetet mondani Denizli Fővárosi Önkormányzatnak. Nagyon jónak találtam a létesítményt. Ez egy nagyon szép és kiváló létesítmény.

Ismet Erdem: Izmirből jöttem barátom ajánlására. Nagyon szépnek találtam és elégedett vagyok. Szerencsére jó az idő.

Mehmet Somunoglu: Idén esett a legjobb hó az elmúlt 3-4 évben. Alul kb 1 méter hó esik, fent több. Szerintem nagyon jó szezon lesz. Jó szezon lesz ez mind a síterepnek, mind nekünk, síkedvelőknek. Nemcsak Denizliből, hanem Muğlából, Aydınből és İzmirből is. Most hallatszott a hó, és a következő hetekben még több lesz.

„Nagyon illik városunkhoz”

Denizli Fővárosi Önkormányzat polgármestere, Osman Zolan kijelentette, hogy a Denizli Síközpont négy évszakra bővítette Denizli turisztikai potenciálját, és azt mondta: „A Denizli síközpontunk, amely a téli turizmus szempontjából városunk fontos turisztikai központjává vált, megfelel a mieinknek. város nagyon jól. Nagyon szép létesítmény Denizliben kazannyaggattuk. Ez a létesítmény nemcsak városunkat nyűgözi le, hanem az ország minden részéről érkező vendégeinket is. A fehér paradicsom, Pamukkale után Denizli továbbra is egyike azoknak a városoknak, amelyeket második fehér paradicsomunk, a Denizli Ski Center emel ki. Óriási projekteket remélek városunk számára kazanFolytatjuk a mászást” – mondta.

Denizli sípálya

A Denizli síközpont Bozdağban található, 75 méteres tengerszint feletti magasságban, a Tavas kerület Nikfer kerületében, 2 kilométerre Denizli központjától. A leghosszabb, 420 méteres, a második 1700 méteres, a harmadik síelőkkel rendelkező amatőr és profi síelőket szolgálja ki. 1500 méter. A központban 700 ülőlift, 2 ülőlift és mozgóséta található. A Denizli Síközpont, amely infrastruktúrájával és napi felszereltségével képes kielégíteni a látogatók igényeit, domborzati felépítésével és havas jellemzőivel nagy előnyt jelent a síelés számára. Megállapítják, hogy a Denizli Síközpont 1. szakaszának síterülete, amely megfelelő kritériumokkal rendelkezik a lejtő tájolása (észak-északnyugat), a hó minősége a por és a kristályhó tekintetében, 1 hektár, és azt írják, hogy a régió tökéletes hely a snowboardozáshoz.

Hasonló hirdetések

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar