22 további hazai gyártású midibusz csatlakozott a tömegközlekedési flottához Izmirben

22 további hazai gyártású midibusz csatlakozott a tömegközlekedési flottához Izmirben
22 további hazai gyártású midibusz csatlakozott a tömegközlekedési flottához Izmirben
előfizet  


Izmir fővárosi önkormányzata 22 új hazai gyártású midibusszal bővítette tömegközlekedési flottáját. Hangsúlyozva, hogy az ESHOT Főigazgatóság alá tartozó midibuszok főként szűk és dombos körzetekben fognak közlekedni, Tunç Soyer polgármester azt üzente: "Több ajándékot kapunk városunknak és embereinknek."

Egyrészt a vasúti rendszer beruházásokra fókuszáló, jelenleg hat különböző projektet egyszerre végrehajtó İzmir Fővárosi Önkormányzat, másrészt folyamatosan javítja gumiabroncsos tömegközlekedési szolgáltatásának színvonalát. További 22 új hazai gyártású midibusszal bővült az ESHOT Főigazgatóság flottája.

Izmir fővárosi önkormányzatának polgármestere, Tunç Soyer megvizsgálta a gyárból éppen kijött és a városba behozott járműveket. Soyer elnök az elmúlt három évben hozzávetőleg 647 millió TL befektetéssel összesen 252 autóbuszt, 170 egyéni és 422 csuklós, valamint 4 középbuszt készített, amelyek közül 29 mozgássérült állampolgárok számára készült. kazankijelentették, hogy igen.

Viszlát, használd Izmirt

Soyer polgármester kijelentette, hogy a midibuszok a szűk utcák és dombos negyedek kiszolgálására vásároltak, ahová a buszok nehezen tudnak bemenni, és azt mondta: „Ezeknek a járműveknek a flottánkba való felvételével az elmúlt időszakban 473 új autóbuszt állítottunk embereink szolgálatába. három év. Legyen ez a mi újévi ajándékunk Izmirnek. Több ajándékunk lesz, hogy megkönnyítsük polgáraink életét, és biztosítsuk, hogy 100%-ban egyenlő szolgáltatásban részesüljenek. Idén további 33 db midibuszt vásárolunk, 100 db elektromos busz beszerzésére irányuló pályázati munkáink is elkezdődtek. Sok sikert városunknak; polgártársaink élvezzék ezt” – mondta.

Mely körzetekben fog működni?

Otokar's Sultan City modell midibuszok; 25 férőhelyes, és egy kerekesszékes utas szállítására alkalmas. Légkondicionált, mozgáskorlátozott rámpákkal és automata sebességváltóval felszerelt járművek; Az Állami Ellátó Hivataltól vásárolták 17 millió 218 ezer TL-ért. főleg járművek Karşıyaka Şemikler, Yamanlar és Sancaklı falvak; Bornova Çiçek, Cengizhan, Fuat Edip Baksi, Kahramanlar, Kandere és Beşpınar városrészek; A Konak a Halil Rıfat Pasha, Kaynak, Ballıkuyu, Eserkent, Ali Fuat Erden és Buca İsmet Paşa és Ferahlı városrészeket kiszolgáló vonalakon fog működni.

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar