Az elmúlt szezonban 2 millió látogató kereste fel az Erciyes síközpontot

Az elmúlt szezonban millió látogató kereste fel az Erciyes síközpontot
Az elmúlt szezonban 2 millió látogató kereste fel az Erciyes síközpontot

Büyükkılıç elnök hangsúlyozta, hogy az elmúlt szezonban mintegy 2 millió látogató kereste fel az Erciyes síközpontot, és mintegy 100 millió eurós kereskedelmi volumen jött létre.

Kayseri Fővárosi Önkormányzat polgármestere, dr. Memduh Büyükkılıç megbeszélést tartott stábjával a 2022-2023-as szezonra való felkészülésről Törökország és a világ egyik legfontosabb síközpontjában, a téli szezont lezáró Erciyes Ski Centerben.

Büyükkılıç elnök, Hüseyin Beyhan főtitkár, Hamdi Elcuman főtitkár-helyettes, Ali Hasdal, Erciyes A.Ş. Az Igazgatóság elnöke, Murat Cahid Cıngı és az illetékes osztályvezetők részvételével tartott megbeszélésen az Erciyes Síközponttal kapcsolatos tanulmányokat vitatták meg.

Az elnökségi ülésteremben nyilatkozó Büyükkılıç elnök elmondta, hogy értékelték a nemzetközi mércével is biztonságos központnak számító Erciyes Síközpont 2022-2023-as szezonra való felkészülését.

Ilyen munkát kapott Mehmet Özhaseki, az AK Párt alelnöke. kazanBüyükkılıç elnök, aki megköszönte a figyelmet, elmondta: „A korábbi években végzett tanulmányok mellett az Erciyes Síközpont színvonalát emelõ, az elvárásoknak megfelelõ pozícióvá tettünk akaratot olyan beruházásokkal és munkákkal, amelyek kielégíti majd az igényeket. Először is egy ilyen munka városunknak. kazanSzeretnénk köszönetet mondani nagyra becsült miniszterünknek, Mehmet Özhasekinek Sőt, mára ez az egyetlen síközpont a világon, amely az itt végzett munkával szerzett magának hírnevet.”

100 MILLIÓ EURO KERESKEDELMI VONATKOZÁS ÉS 2 MILLIÓ LÁTOGATÓ

Hangsúlyozva, hogy a 2021-2022-es téli szezonban mintegy 100 millió eurós kereskedelmi volumen valósult meg, Büyükkılıç elmondta: „Ugyanakkor a Magaslati Központ munkálataival nemcsak a téli turizmust szolgáló táborok szervezésére is lehetőséget biztosítunk. , hanem egyéni és csoportos sportolásra is nyáron és más évszakokban Törekszünk arra, hogy megemlékezzünk Erciyesünkről. Elmondtuk városunknak és országunknak, hogy az elmúlt szezonban megközelítőleg 100 millió eurós kereskedelmi forgalom alakult ki. kazanMegállapítottuk, hogy 2 millió látogató keresi fel Erciyes síközpontunkat” – mondta.

“A KAYSERİ LÁNGHAJÓUNK”

Büyükkılıç elnök az Erciyes síközpontban és környékén végzett munkálatokat a Kayseri zászlóshajójaként jellemezve a következőket mondta: „Mint emlékezni fogunk rá, turistáink olyan országokból érkeztek, mint Oroszország, Ukrajna, Csehország, Fehéroroszország és Lengyelország charterjáratokkal. . Tekintettel arra, hogy színvonala valóban magas, rohamosan folynak a tanulmányok olyan más országok csapatainál, akik síelés céljából szeretnének városunkban táborozni, vagy kihasználni a High Altitude Camping Center előnyeit. Köszönjük csapatunk kemény munkáját. Remélhetőleg egy ilyen turizmus-orientált munka, amelyet Kayserink zászlóshajójaként írunk le, nagy hasznot hoz Kappadókia régiónk, városunk és országunk számára egyaránt. kazanSzeretném megosztani, hogy mit fogok nyújtani.”

Hasonló hirdetések

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar