Bursa Fővárosi Önkormányzat Elnök Kupája BUSKI Információfeldolgozás

Bursa Fővárosi Önkormányzat Elnöki Kupa BUSKI Tájékoztatási Folyamat

A Bursa Fővárosi Önkormányzat által a belső kommunikáció erősítése érdekében szervezett '7. Kiélezett küzdelmek után ért véget az Elnök Kupa labdarúgótorna. A torna döntőjében, amelyben 57 csapat és 624 fő vett részt, a BUSKİ Bilgi Islem nyerte a kupát.

Az infrastruktúrától a bursai felépítményig számos területen folytatja munkáját a Fővárosi Önkormányzat a személyzet motivációjának növelése érdekében is folytatja társadalmi tevékenységét. Ebben az összefüggésben a „16. Elnök Kupa labdarúgó tornát rendeztek. Az Aticilar Sportlétesítményekben megrendezett tornán Bursa Fővárosi Önkormányzat és annak valamennyi tagszervezete részvételével 05 csapat küzdött kiélezetten. Miközben összesen 7 fő vett részt a tornán, 52 labdarúgó-mérkőzést játszottak le. A torna döntőjében; A kupa győztese a BUSKI Villamos, Gép, Anyagellátási Osztályt legyőző BUSKI Data Processing lett. Míg a verseny harmadik helyét a Constabulary 624 szerezte meg, addig a Tulumbacılar 160 lett a negyedik. A Parks and Gardens Branch Directorate-t választották a torna legúriemberibb csapatának. A bajnokcsapatot a kupán és az éremen kívül 2 ezer TL, a második helyezett kupa és érem, 1714 ezer TL, a harmadik helyezett kupa és érem, 12 ezer TL ajándékutalványban részesült. A negyedik és a legúribb csapat 9 ezer TL ajándékutalványt kapott.

A bajnokság végén megtartott trófeaátadóra; Bursa Fővárosi Önkormányzatának polgármestere, Alinur Aktaş, Ulaş Akhan főtitkár, Güngör Gülenç, a BUSKİ főigazgatója, osztályvezetők, vállalati felügyelők és személyzet vett részt.

Alinur Aktaş, a Fővárosi Önkormányzat polgármestere elmondta, hogy a Fővárosi Önkormányzat munkatársaival a hét minden napján, 365 órában, az év 7 napján intenzív erőfeszítéssel dolgoznak a város szebbé és élhetőbbé tételén. Alinur Aktaş elnök, megjegyezve, hogy a 24 ezer alkalmazott közül mindenki izzadságot és erőfeszítést fektet a szolgálatba, azt mondta: „Szép csapatunk van. A világban tapasztalt nehézségek ellenére Bursa Fővárosi Önkormányzatként jó munkát végeztünk. Az ilyen tevékenységeket azért szervezzük, hogy növeljük munkatársaink közötti kommunikációt, motivációt, bizalmat és hatékonyságot. Továbbra is szolgáljuk Bursa lakosságát és állunk rendelkezésükre. Ezúton szeretném megköszönni azt a fáradozást, hogy a város minden pontjával, cellájával kapcsolatba léptünk az intézménnyel. Gratulálok minden munkatársunknak, aki részt vett a versenyen.”