Selinay Tuğçe Kır az Ordu Triatlon Török Kupa versenyét jelölte

Selinay Tugce Dirt Marks On Ordu Triatlon Török Kupa versenyeken

Az Ordu Fővárosi Önkormányzat és a Török Triatlon Szövetség együttműködésével Orduban megrendezett Ordu Triathlon Turkey Cup versenyen a Fővárosi Önkormányzat sportolója, Selinay Tuğçe Kır 07.06 percet verte legközelebbi riválisát, és hazai pályán nem veszítette el a dobogó legfelső fokát.

Nagy lelkesedéssel folytatódik az Ordu Triathlon Turkey Cup, amelynek az Ordu Fővárosi Önkormányzat ad otthont. A triatlonosok különböző kategóriákban 3 külön pályán mérik össze tudásukat: úszásban, kerékpározásban és futásban. A sportolók küzdelme az idén harmadik alkalommal, 22 tartomány 410 sportolójának részvételével megrendezett versenyeken nagy izgalmakat ad a közönségnek.

SELİNAY GYŐZELEMÉRT ÉRT AZZAL, HOGY 07.06 PERCEL KÜLÖNBÖZTE A KÖZBELI VERSENYZŐTŐL

Az Ordu Fővárosi Önkormányzati Sportklub nemzeti sportolója, Selinay Tuğçe Kır, aki minden versenyen sikeres eredményt ért el, és Ordut büszkévé tette, nem hagyta el a csúcsot az Ordu Triathlon Turkey Cup versenyeken. A Fiatal Nők A kategóriában legközelebbi versenyzőjéhez képest nagy különbséget tevő Kır 07.06 perccel átvette a mellkast és az 1. helyen zárta a versenyt.

KIR: “KÖSZÖNJÜK KÖSZÖNJÜK HILMI GULER ELNÖKNEK”

Az Ordu Fővárosi Önkormányzat Sportklub Nemzeti Sportolója, Selinay Tuğçe Kır a verseny után érzéseit és gondolatait kifejezve elmondta, hogy nagyon boldog, hogy első lehet Orduban. Kifejezve, hogy nagyon tetszik neki a szervezés, és célja Európa volt, Kır köszönetet mondott a Fővárosi Önkormányzat polgármesterének, dr. Köszönetét fejezte ki Mehmet Hilmi Gülernek is.

Selinay Tuğçe Kır nyilatkozataiban a következő kijelentéseket tette:

„Ez egy nagyszerű szervezet. Szórakoztató pálya volt, bár a szél hátrányt jelentett. Versenyek a hadseregért. Nagyon boldog vagyok, hogy itt szereztem diplomát. Ordu Fővárosi Önkormányzat polgármestere, dr. Nagyon köszönöm Mehmet Hilmi Gülernek. Bizonyos értelemben miattuk vagyok itt. Az úticélom Európa. Nagyon fontos számomra ezeken a versenyeken.”

Ordu Fővárosi Önkormányzat Sportklub nemzeti sportolója, Selinay Tuğçe Kır, aki a verseny után az 1. helyet szerezte meg, átvette érmét Ordu Fővárosi Önkormányzat alpolgármesterétől, Adem Atiktól, és nagy örömet élt át.