Kihirdették az Eker Olympos Regatta Tirilye Inner Bay Stage csoportvezetőit

Bejelentették az Eker Olympos Regatta Tirilye Koy Ici Stage csoportvezetőit

A vitorlázás szerelmesei érdeklődéssel követett TAYK – Eker Olympos Regatta versenyeken a szervezés 10. évfordulójához illő küzdelem folyik. A TAYK – Eker Olympos Regatta 2022 keretein belül; Kihirdették az augusztus 19-én megrendezett Moda – Tirilye Races és az augusztus 20-án megrendezett Tirilye Inner Bay Races győzteseit.

Az Eker Dairy Products főtámogatásával, a Bursa Sailing Club és a Moda Deniz Club együttműködésével megrendezett verseny rajtját augusztus 19-én este a Moda Deniz Club partjainál adták. A versenyen a vitorlázás örömét hozó erős széllel induló csapatok egész este kibírták a nehéz tengeri viszonyokat és eljutottak Tirilyébe, Bursa hangulatos városába. Kiderültek a Tirilye-ben megrendezett háromszög alakú in-cove verseny győztesei és az első helyen végzett hajók.

Az első szakasz vezetői – Moda Deniz Club

A "Catch the Wind" mottóval lezajlott verseny első szakaszán az Eker 00 volt a leggyorsabb hajó 47:43:40 órás idővel, míg a Tirilye Bay Inside szakasz kategóriaelsői a listán szerepeltek. következik:

IRC 0: Eker Group – Eker 40
IRC I: Columbia Alize – Alize 1070
IRC II: Coca Cola Beverage – Das Carina
IRC III: Nts Consulting Falcon

A második szakasz vezetői – Tirilye Bay İçi

A Tirilyében megrendezett Inner Bay Races versenyen a vitorlázók intenzív erőfeszítéseket tettek a helyezésért. A második szakasz kategóriavezetői, ahol a közönség örömteli pillanatokat láthatott, a következő csapatok voltak:

IRC I: Akpa Chemicals – Akpa Chemicals
IRC II: Akkim Chemistry – Cheese V
IRC III: Ozay Sailing Team – Electron

A tengerészek a grillpartin találkoztak

A Tirilye Bay Races után a hagyományos Eker Grill Party-n jöttek össze a vitorlázók. A grillpartin, ahol a csapatok értékelhették a futamokat, az első két szakasz vezetői is átadták díjaikat.

Az utolsó szakasz nagy izgalmak színtere lesz

Nagy izgalmak színtere lesz a TAYK – Eker Olympos Regatta 2022 utolsó szakasza, amelyet Tirilye és Isztambul között rendeznek meg. A verseny általános besorolási győztesét és kategóriagyőzteseit az augusztus 21-én esedékes szakasz után hirdetik ki.