KadıköyNemzetközi Rögbi Torna ben véget ért

A Kadikoyban zajló nemzetközi rögbitorna véget ért

Kadıköy Kihirdették az Isztambul önkormányzata által rendezett, a Rugby League Association által 6 ország 28 csapatának részvételével megrendezett International Istanbul Beach Rugby League Tournament győzteseit.

Kadıköy A Kalamış Beachen megrendezett 6. Nemzetközi Istanbul Beach Rugby League versenyen törökországi és külföldi csapatok mérkőztek meg 2 napon keresztül. A tornán Törökországon kívül Irán, Szerbia, Libanon, Bulgária, Hollandia és Szerbia rögbicsapatai vettek részt.

Az augusztus 6-7-én megrendezett tornán 6 ország 28 csapatának részvételével a nőknél a török ​​La Bebos, a férfiaknál pedig a libanoni Lycans Black csapata végzett.

A tornán a nőknél a török ​​La Bebos csapata, a férfiaknál pedig a libanoni Lycans Black csapata végzett. A torna második helyezett női csapata Kadıköy A hölgyek lettek a harmadik Vörös Csillagok. Férfiakban Kadıköy A Villains lett a második, a Beytepe Panthers pedig a harmadik.