Felfüggesztették az oktatást Düzcében, Boluban, Sakaryában és Zonguldakban a düzcei földrengés után

A duzcei földrengés után felfüggesztették az oktatást Duzcében, Boluban, Sakaryában és Zonguldakban
Felfüggesztették az oktatást Düzcében, Boluban, Sakaryában és Zonguldakban a düzcei földrengés után

Folytatódnak az utórengések a délelőtt Düzcén történt 5.9-es erősségű földrengés után. Négy városban egy napra felfüggesztették az oktatást.

A hajnali 04.08-kor bekövetkezett, 5.9-es erősségű földrengés után egy napra megszakadt az edzés Düzcében, Boluban, Sakaryában és Zonguldakban.

A Duzce kormányzója, Cevdet Atay a következőt nyilatkozta közösségi oldalán: "A földrengés miatt elővigyázatossági okokból tartományunk összes oktatási intézményében egy napra felfüggesztették az oktatást. A közszférában dolgozó fogyatékos és várandós közalkalmazottakat is figyelembe veszik adminisztratív szabadságon. Gratulálunk mindannyiunknak.” használta a kifejezéseket.

Sakarya kormányzója, Çetin Oktay Kaldirim bejelentette, hogy a Düzce Gölyakában történt földrengés miatt egy napra felfüggesztették az oktatást a városban. Kaldirim a közösségi oldalán közzétett nyilatkozatában azt mondta:

„Tisztelt polgártársaink, a városunkban is érzett Düzcén történt földrengés miatt 23. november 2022-án 1 napra szünetel az oktatás városunk összes oktatási intézményében elővigyázatossági okokból. Jobbulást mielőbb minden honfitársamnak."

Hasonló hirdetések

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar