Anadolu Efes híroldal

Anadolu Efes hírek A honlap továbbra is naprakész híreket közöl a kosárlabdaklubról. Az Anadolu Efes Sports Club, korábban Efes Pilsen, egy török ​​profi kosárlabdacsapat, amelynek székhelye Isztambulban van. Az Efes az Euroliga legutóbbi bajnoka, és a 2020-21-es Final Four után az első helyen áll az európai klubranglistán. Az Efes a Török Szuperliga (BSL) történetének legeredményesebb klubja, amely 15-ször nyert bajnoki címet. Az Efes összesen 40 hazai trófeát nyert, többet, mint bármely más török ​​kosárlabdaklub.

Anadolu Efes Field

Gyufa Anadolu Efes a pályán játsszák. Az Anadolu Efes híroldal a mezőnyben és az idegenben lejátszott mérkőzésekről ír. Az Anadolu Efes SK hazai pályája. Sinan Erdem Sportcsarnok 16.000 1982 férőhelyes kosárlabda-mérkőzésekre Isztambulban. A klubnak saját edzőterme van a Bahçelievler kerületben, amelyet XNUMX-ben alapítottak. A csapat a török ​​szuperligában és az Euroligában versenyez. A csapat tulajdonosa az Efes Beverage Group. Az Anadolu Efes a közelmúltban kiélezett versenybe lépett a Fenerbahçével. A két klub általában a rájátszás-sorozatban és a kupadöntőben mérkőzik meg egymással.

Anadolu Efes Club

A klub hírei az Anadolu efes híroldalán keresztül követhetők. A klub egy török ​​kisligás klub, amely 1976-ban anyagi problémák miatt megbukott. KadıköyEfes Pilsen SK néven jött létre a Spor átvételével. Első szponzora az Anadolu Group leányvállalata, az Efes Pilsen volt, amely évek óta ugyanazt a nevet viseli. 1978-ban veretlenül nyerte meg a török ​​második ligás országos bajnokságot, azóta feljutott a török ​​első ligába, ahol folyamatosan versenyez.

A klub híreit az Anadolu Efes híroldalán követheti. Az Anadolu Efes ma is nagy sikereket ér el. Ha szeretnéd követni az Anadolu Efes-ről szóló bejegyzéseket http://anadoluefeshaber.com/ böngészhet a weboldalon. Az Anadolu Efeshaber.com webhely megosztja az átigazolási híreket és a mérkőzések eredményeit. Ily módon, ha támogatja az Anadolu Efes-t, azonnal megtudhatja az összes információt.