Az EGO különféle eseményekkel ünnepli fennállásának 80. évfordulóját

Különböző eseményekkel ünnepeljük az EGO Testület fennállásának évfordulóját
Az EGO különféle eseményekkel ünnepli fennállásának 80. évfordulóját

A megalakulásának 80. évfordulóját ünneplő Ankara Fővárosi Önkormányzat EGO Főigazgatósága 1 feketefenyő- és cédruscsemetét hozott össze az EGO 500. Régió Autóbuszüzemeltetési Igazgatóság és Javító Karbantartó Műhely keretében a Gölbaşı járás Karaoğlan kerületében.

Az Ankara Fővárosi Önkormányzat EGO Főigazgatósága változatos tevékenységekkel kezdte ünnepelni fennállásának 80. évfordulóját. Tevékenységi körön belül; A „1. Az „Éves Erdősítési Terület” kialakítása során 80 vörösfenyő és cédrus facsemete került a területre.

„Örülünk, hogy egy zöld ANKARA MEGVETÉSÉNEK VESZÜNK MEG”

Az EGO vezérigazgatója, Nihat Alkaş, vezérigazgató-helyettesek és osztályvezetők vettek részt a csemeteültetési ünnepségen, és az EGO munkatársai és családjaik nagy érdeklődést mutattak.

Nihat Alkaş vezérigazgató kijelentette, hogy a város zöldterületei az egyik legfontosabb beruházás a város vezetésének szempontjából:

„A zöldfelületek szükségessége a városi életben nélkülözhetetlen realitás. A zöldterületek kényelmesebb és egészségesebb környezeti feltételeket kínálnak az embereknek azzal a hozzájárulással és lehetőségekkel, amelyeket a városi ökoszisztémához és a napi városi tevékenységekhez biztosítanak. Mindenekelőtt a fák jelentik a város infrastruktúrájának legfontosabb részét a fenntartható városi élethez. Valójában a 80. évforduló alkalmából rendezett erdőtelepítési rendezvénnyel járulunk hozzá városunk infrastruktúrájához. Úgy gondoljuk, hogy ez a zöld terület, amely a mélyen gyökerező szervezetünk nevét viseli majd, életet lehel majd városunkba, és ma örömmel ültetünk facsemetéket egy zöld Ankara számára. Ankarát zöldre festjük elnökünk, Mansur Yavaş úr vezetési megközelítésének megfelelően, megismételve a ma itt tartott eseményt a következő években.”

A csemeték TALÁLKOZNAK A TALAJVAL

Az ABB Környezetvédelmi és Ellenőrzési Főosztálya, a Vidéki Szolgáltatási Főosztály és az ANFA Főigazgatóság által biztosított facsemeték a „1. Az Év Erdősítési Terület talajával hozták össze.

Ayten Gök, az EGO Szolgáltatásfejlesztési és Intézményfejlesztési Osztály vezetője, aki részt vett az eseményen, elmondta: „Megtapasztaljuk annak örömét, hogy munkatársainkkal közös EGO keretében, főigazgatóságunk fennállásának 80. évfordulója alkalmából facsemetét ültethetünk. névadó." Mehmet Can Özbay, az EGO 1. Régió Mozgalom vezetője így nyilatkozott: „Büszkén ünnepeljük megalapításunk 80. évfordulóját. Itt erdősítési munkákat végeztünk egy zöldebb Ankara érdekében. Szeretnénk köszönetet mondani vezetőinknek és kollégáinknak”, míg az EGO másik munkatársa, İnan Balcı, aki fiával együtt vett részt az eseményen, így fogalmazott: „Örülök, ha én és a családom is hozzájárultunk egy zöld Ankarához.” .

Hasonló hirdetések

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar