Rallycross bajnokok meghatározása az Öbölben

Rallycross bajnokok elhatározása az öbölben

A Török Autósport Szövetség (TOSFED) szervezésében az ICRYPEX főtámogatásával a Körfez Versenypályán került megrendezésre a 2022-es Török Rallycross Bajnokság döntő futama 4 sportoló részvételével, 17 különböző kategóriában.

Az 1500 méter hosszú rallycross pályán lebonyolított futamok végén Ali İşeri szerezte meg az 1. kategória első helyét, míg Burak Dalkılıç lett a második.

A 2-es kategóriában a Castrol Ford Team Turkey-től érkező Burak Title lett az első, a második Mert Yudulmaz, a harmadik pedig Levent Acar. Míg a 3. kategória első három helyezettje Halid Avdagiç, Gürkal Menderes és Serkan Güleç volt a GP Garage My Team-től, addig Çağlayan Çelik a 4. kategóriában, Ali Çatalbaş a GP Garage My Team csapatából pedig a második helyet szerezte meg.

A nagyszámú közönség érdeklődésével és lelkesedésével követett szervezést Timur Pomak, Uğur Soylu, Ömer Örs, Abbas Çimen, Hande Tancar és Farnoush Rezaei driftelőadásai színesítették.