Galatasaray Ümraniyespor Fénypontok és gólok (3-2) Bein Sports nézési link

galatasaray umraniyespor mac összefoglaló és célok bein sports watch gs umraniye mac összefoglaló óra másolat

A Galatasaray Ümraniyespor Highlights mérkőzés eredménye: (3-2) és góljaik a Bein Sportst nézik Youtube Lig Tv Gs ÜMRANİYE nézze meg a mérkőzés összefoglaló linkjét Nézze meg a Galatasaray mérkőzés összefoglalóját és góljait Olvassa tovább híreinket, hogy megnézze az Icardi góljait! Nézze meg a Galatasaray Umraniyespor csúcspontjait Youtube Tekintse meg a Bein Sports Gs UMRANİYE mérkőzés összefoglaló linkjét. Mi a Galatasaray Umraniyespor meccs eredménye? Hányszor van vége a Galatasaray Umraniyespor meccsnek? Ki szerzett gólt a Galatasaray Ümraniyespor mérkőzésen? Tekintse meg a Galatasaray Ümraniyespor összefoglalóját youtube, Gs Ümraniyespor nézze meg a mérkőzés összefoglalóját bein sport, liga tv Galatasaray Ümraniyespor nézze összefoglalóját nézze meg a Galatasaray mérkőzés összefoglalóját, Ki szerezte a Galatasaray Ümraniyespor mérkőzés góljait? Meddig van vége a Galatasaray Ümraniyespor mérkőzésének?, Nézze meg a Galatasaray góljait, nézze meg az Ümraniyespor mérkőzés összefoglalóját, nézze meg az Ümraniyespor mérkőzés összefoglalóját, nézze meg az összefoglalót, bein sport Ümraniyespor nézze meg az összefoglalót, Ki szerezte a Galatasaray gólját?, Ki szerezte az Ümraniyespor góljait?, Nézze meg az Ümraniyespor gólját, az Ümraniyespor összefoglalóját.

A Galatasaray nyert: A Galatasaray 22-3-re legyőzte az Ümraniyespor csapatát a Süper Toto Süper Lig 2. heti mérkőzésén. A második félidőben Icardi 2 góljával aratott győzelmet. A Galatasaray 51-re növelte pontszámát, és 7 pont volt a különbség az éllovas Fenerbahce között. Az Umraniyespor maradt 14 pontnál. A Galatasaray a jövő héten a Trabzonsporral vív derbit, míg az Ümraniyespor az Adana Demirspor csapatát fogadja.

Mi a Galatasaray Ümraniyespor meccs eredménye?

A Galatasaray Ümraniyespor meccse 3-2-re végződött a Galatasaray fölényével.

Ki szerezte a Galatasaray Umraniyespor mérkőzés góljait?

Abdülkerim Bardakcı és az argentin sztár, Mauro Icardi két gólt szerzett, ami a Galatasaray győzelmét hozta.

Umut Nayir és Oğuz Gürbulak szerezte az Ümraniyespor gólját.

Nézze meg a Galatasaray Ümraniyespor percről percre a legfontosabb eseményeket és gólokat

A Nef Stadionban lejátszott mérkőzés ma 20.00 órakor kezdődött. Cihan Aydın játékvezető 1 büntetőt adott a Galatasaray javára, a sárgavörös csapat pedig Icardival gólra váltotta a büntetőt.

1′ A házigazda Galatasaray rúgásával kezdődik a mérkőzés.

2′ A tizenegyes ív mögötti labdával találkozva Lucas Torreira váratlanul ér földet, de a bőrlabda visszajön a védelemből.

3′ A bal átlóról tizenhatosba küldött Dries Mertens rögtön a tizenhatosba érve eltalálja a labdát, de Orkun Özdemir kapus a jobb felső sarokba ér, és sikerül begyűjtenie a labdát.

7′ A vendégcsapat megközelítette a gólt! A bal szélről a védelem mögé küldött labdát mozgató Onur Ayık balról átlósan lép be a tizenhatosba és a földről próbál szerencsét, Fernando Muslera kapus azonban nem engedi a gólt!

11′ Gól [0-1] (Az Ümraniyespor hitele) GÓL !! A QuelKredi Ümraniyespor Umut Nayirral az élre állt! A jobb szélről gyorsan fejlődő támadásban Geraldo megelőzi ellenfelét, bemegy a tizenhatosba, és a beadását a büntetőterület felé küldi anélkül, hogy lemenne az utolsó vonalra. Ekkor Umut Nayir beadása földet ér, és visszahozza a hálót a bal sarokba.

15′ Ismét nagyon közel a gólhoz a vendégcsapat! A jobb szélről érkező támadásban ellenfelét maga mögött hagyva Geraldo úgy küldi be a beadását a tizenegyesre, hogy nem ment le az utolsó vonalig. Ekkor a bepasszoló Durel Avounou végez egy rúgást a földről, de Fernando Muslera kapus két lövésnél nem enged gólt!

18′ A Kerem passzával a tizenegyes mögé találó Sergio Oliveira keményen földet ér, de Orkun Özdemir kapus nem engedi a gólt!

21′ A jobbról induló Sacha Boey küldi a tizenhatosba a középpályást. A tizenhatoson átlósan hagyott labda Dries Mertens elé került. A tapasztalt játékos várakozás nélkül lő, de a bőrlabda egyenesen Orkun Özdemir kapushoz kerül.

26′ Milot Rashica küld jobb oldali beadást a tizenhatosba. Mauro Icardi a tizenhatoson belüli carrom után a büntetőpont mellé küldi barátjának, Kerem Aktürkoğlunak a beadását. Kerem várakozás nélkül a földről próbál szerencsét, de a védelemnek az utolsó pillanatban sikerül közbelépnie.

32′ Gól [1-1] (Galatasaray) GÓL !! A Galatasaray döntetlent játszott Abdulkerim Bardakçıval! Dries Mertens jobbszélső sarokrúgásnál a hatpasszos területre küldi a középpályást. Abdülkerim Bardakcı Victor Nelsson fejesével a távoli kapufáról pattant ki, befejezi a labdát, és a bal sarokból visszahozza a hálóba a kerek bőrlabdát.

36′ A vendégcsapat megközelítette a gólt! A jobb oldali beadásnál Geraldo a büntetőjel mögé küldi a levegőt. Eközben Durel Avounou rúgja meg érkezését, de Fernando Muslera kapus ismét blokkolja a kaput!

39′ Gól [1-2] (HagiKredi Ümraniyespor) GÓL !! A Kredi Ümraniyespor szerzett vezetést Oğuz Gürbulakkal!

43′ Dries Mertens, aki Lucas Torreira passzával a büntetőív mögé talál a labdába, közvetlenül a kapuba gondol, de Orkun Özdemir kapus a bal sarokba ér, és sikerül megszereznie a bőrlabdát.

56′ Yunus Akgün jobbszélső támadásában a tizenhatosba küldi a középpályást. A védelemről kipattanó labda Sacha Boey előtt marad a büntetőív jobb oldalán. A tapasztalt játékos nagyot üt, de Orkun Özdemir kapus a bal sarokba ér, és nem engedi be a gólt!

59′ BÜNTETÉS!!! Strahil Popov kézzel játszik a tizenhatoson belül, Cihan Aydın játékvezető pedig a büntetőpontra mutat!

60′ Büntetőgól [2-2] (Galatasaray) GÓL !! Mauro Icardi kombinálja a hálókat és a bőrkört a kapu közepébe lőtt panenkával, és összehozza a csapatot!

63′ A jobb oldali érintést követően a tizenhatos jobb átlójában találó Lucas Torreira földről lő, de a kapus Orkun Özdemir bal sarokba ér, és nem engedi a kaput.

77′ PIROS LAP! Második sárga lapjával les volt Durel Avounou, aki kiejtette ellenfelét Lucas Torreirát a BiriKredi Ümraniyespor középpályás küzdelmében!

79′ A Galatasaray nem profitálhat az abszolút gólhelyzetből a játékba lépett Bafetimbi Gomisnál! Juan Mata a jobb szélről kivett sarokban a távoli kapufára küldi a középpályást. Közben Abdülkerim Bardakcı fejeléssel a másik kapufára küldi a beadását. A labdát maga elé találva Bafetimbi Gomis a földről próbál szerencsét, de Orkun Özdemir kapusnak az utolsó pillanatban sikerül közbeavatkoznia!

82′ Gól [3-2] (Galatasaray) GÓL !! A Galatasaray szerzett vezetést Mauro Icardival! Abdülkerim Bardakcı, aki a bal átlón találkozik a labdával, középpályását a tizenegyespont felé küldi.