Basaksehir Besiktas nézze élőben a TOD TV Bein Sport Fantarium24 IBFK BJK meccsét élőben nézze meg a linket

Nézze élőben a Basaksehir Besiktas mérkőzést Nézze meg az ingyenes TOD TV Bein Sport Fans IBFK BJK élő linkjét

A Spor Toto Szuperliga 25. hetében az Istanbul Medipol Başakşehir 4-2-ra vezetett Beşiktaş Aboubakar és Masuaku góljaival a 0. helyen álló Beşiktaş ellen hazai pályán. A Başakşehir az 1. helyen áll, 3 ponttal a Beşiktaş mögött, 5 meccs hiányzik. Azok a szurkolók, akik élőben szeretnék nézni a Başakşehir Beşiktaş mérkőzést, azt keresik, hogyan maradjanak le ingyen élőben a Başakşehir Beşiktaş mérkőzésről. Selcuk Sports Nézd élőben a Başakşehir Beşiktaş mérkőzést Ingyenes TOD TV Bein Sports 1 Justin TV Donmadan Taraftarium24 Nézz élőben Netspor İBFK BJK Nem kell illegális linkként keresned. Ezen a héten ingyenesen játszhatsz Başakşehir meccset HD-ben a Bein Sports TOD TV-n. Mikor lesz élőben a Başakşehir Beşiktaş meccs?

Nézze élőben a Basaksehir Besiktas meccsét a Selcuk Spor

A Beşiktaş a Başakşehirt fogadja a Szuperliga 25. hetében. Az Ankaragücü győzelmével a morált emelő Kara Kartal folytatja sorozatát a kiélezett idegenbeli meccsen. A 2 meccset elvesztő Başakşehir hazai pályán próbál majd véget vetni a rossz helyzetnek. Mikor van a Başakşehir-Beşiktaş meccs, mikor, melyik csatornán? A kérdésekre adott válaszok, lehetséges 11-es és 90 perccel ezelőtti részletek híreinkben.

Nézze meg a Basaksehir Besiktas meccset jelszó nélkül

A Sivasspor győzelme után az Antalyasporral döntetlent játszó, az Ankaragücüt 2-1-re legyőző Beşiktaş a Başakşehir vendége lesz a Szuperliga 25. hetében. A 43 ponttal a Şenol Güneş rangsorában szereplő, az európai karikától nem akaró Kara Kartal küzdelmes idegenbeli meccsen folytatja a rájátszást. Az Emre Belözoğlutól súlyosan sérült Kayserisportól és Alanyasportól kikapó narancskékek célja, hogy hazai pályán győztesen vesszen véget a rossz helyzetnek, és egyenlítsen ellenfelével.

Fantarium24 Basaksehir Besiktas nézze élőben a mérkőzést

A harmadik szezon első gólját Beşiktaşban az Ankaragücü ellen szerző Vincent Aboubakar is hatékony csapatjátékos megjelenésével hívja fel a figyelmet. A fővárosiak ellen szerzett góljával győzelmet hozott a Black Eagle-nek, és a meccs végén így fogalmazott: „Nem sikerül minden nehézség nélkül. Azt hiszem, megállítottuk a rossz tendenciát. Itt az ideje, hogy összpontosítsunk, és megnyerjük a meccseket” – mondta a kameruni csatár, a cél a célod, az elvárásod az elvárás. Az egyénileg és a csapat edzéseken is dolgozó sikeres játékos igyekszik a győzelemhez vezető név lenni. Başakşehir csapatának a kemény meccsen.

A Justin TV Basaksehir Besiktas élőben nézi a mérkőzést

A fekete-fehér csapatban szereplő Welinton Souza ma nem tudja lejátszani a Başakşehir elleni mérkőzést. Az MKE Ankaragücü meccsén a hosszabbításban kapott sárga lap láttán eltiltott brazil védőt a Kasımpaşa, az İstanbulspor és a Demir Grup Sivasspor meccsén is kiállították a szezonban.

Mikor lesz élőben a Başakşehir Beşiktaş meccs?

A Başakşehir-Beşiktaş mérkőzést, amelyet a Başakşehir Fatih Terim Stadionban játszanak és 19.00-kor kezdődnek, a TOD TV és a beIN Sports 1 közvetíti. A 90 perc élő eredménykövetése, amelyet Kalkavan Mete fog rendezni, híreinkben lesz.

Başakşehir-Beşiktaş mérkőzés lehetséges 11

Başakşehir : Volkan, Leo, Ali, Touba, Lima, Serdar, Januzaj, Berkay, Mahmut, Karzev, Okaka

Besiktas : Mert, Onur, Talha, Colley, Masuaku, Salih, Hadziahmetovic, Gedson, Ghezzal (Redmond), Maxim, Aboubakar

Basaksehir 0-2 Besiktas mérkőzés élő előadás

55′ Gól [0-2] (Besiktas) GÓL!!! A Beşiktaş megduplázza a vezetést Arthur Masuaku góljával. Arthur Masuaku, aki Vincent Aboubakar passzával elkapja a labdát, bal átlós lövéssel a tizenhatoson belül a távoli sarokban, Volkan Babacan elől a hálókba tudja juttatni a bőrlabdát.

15′ Gól [0-1] (Besiktas) GÓL!!! A Beşiktaş meccsein egyedül van Vincent Aboubakar góljával. A Salih Uçan passzával labdát elkapó Vincent Aboubakar kiiktatja ellenfelét, és a bőrlabdát sikerül a hálókba hoznia a túlsó sarokban, Volkan Babacan mellett, jobb átlós ütéssel a tizenhatoson belül.