Összegzés: Konyaspor 2-1 Galatasaray mérkőzés kiemelések és gólok link

Összefoglaló Konyaspor Galatasaray mérkőzés összefoglaló és gólok megtekintési linkje

A Galatasaray a Konyaspor elleni 26-14-es vereséggel fejezte be 2 meccsig tartó veretlenségi sorozatát a Szuperliga 1. hetében. Azon a meccsen, ahol a 31. percben a Galatasaray szerzett vezetést Milot Rashicával az első félidőben, a hazai Konyaspor Soner Dikmen és Oğulcan Ülgün góljával 2-1-re megnyerte a meccset a második félidőben, és 3 pontot szerzett. A Konyaspor-Galatasaray mérkőzés teljes összefoglalóját, góljait és fontos pillanatait a Bein Sports oldalán tekinthetik meg a szurkolók.

A Galatasaray a Konyasporral mérkőzött idegenben a Süper Lig Spor Toto 26. hetében. A Konya Fővárosi Önkormányzat Stadionját fogadó csapat 2-1-re nyert.

A Galatasaray Milot Rashicával szerzett vezetést a 31. percben, míg a Konyaspor ezt a gólt Soner Dikmennel kontrázta a 62. percben. A meccset a hosszabbításban Oğulcan Ülgünnel újabb gólt szerző Konyaspor nyerte 2-1-re.

A Galatasarayban az első 11-ben kezdő Berkan Kutlut a 35. percben eltiltották, mivel sárga lapot kapott. Berkan Kutlu jövő héten nem léphet pályára az Adana Demirspor ellen.

Ezen eredmény után a Galatasaray 14. bajnoki győzelmi sorozata véget ért.

A Galatasaray ezzel az eredménnyel 60 pontot kapott. A Konyaspor 34 pontra emelkedett.

A Galatasaray a jövő héten az Adana Demirsporral mérkőzik meg a bajnokságban. A Konyaspor az Ümraniyesporhoz megy.

Konyaspor 2-1 Galatasaray mérkőzés összefoglalója és a mérkőzés fontos momentumai

90+3 GÓL | A Konyaspor Oğulcan Ülgün góljával 2-1-re vezetett. Oğulcan, aki Bruno Paz passzával találkozott előre a labdával, kemény és lágy ütéssel a hálóba küldte a labdát.

88′ A Konyaspor Endri Çekici elleni gólja nem számít lesnek. Endri Çekici sárga lapot kapott, mert a gól után levette a mezét.

77 Nicolo Zaniolo lő a tizenhatoson kívülről, Sehic az utolsó pillanatban szögletet végez.

76′ Mahir találta el a kapufa mögül a védőbe küldött labdát. A léggömb elrepült.

71′ Milot Rashica kapus labdáját les miatt törölték.

70-en hagyták el Rashicát Icardiba. Icardi nem kapta meg a kívánt lövést.

70′ Francisco Calvo kapott sárga lapot Icardi ellen elkövetett szabálytalanság miatt.

68′ A Konyaspor gyors támadásában Marlos az üres mezőnyben próbálta Dioufnak dobni a labdát, Kaan Ayhan azonban kritikusan közbeavatkozott.

62′ GÓL | Soner Dikmen góljával egyenlített a Konyaspor. Soner nagyon jól irányította a labdát, amit Bruno Paz elvett a földről. A jobb lábával leadott lövés Muslerát is eltalálta és a hálóba került.

61′ Sacha Boey kapott sárga lapot Marlos szabálytalanságáért.

60′ Icardi a távoli kapufát találta el, Sergio Oliveira ment a tizenhatosba. A bőr utazás a fejéhez ért.

57′ Abdulkerim avatkozott be a labdába, amit Calvo fordított a tizenhatoson belül. Muslera az utolsó pillanatban hárította a labdát a kapu felé.

54′ Les ​​miatt törölték Mame Diouf Konyaspor gólját.

51′ Icardi nem tudja megérinteni azt a labdát, amelyet Leo Dubois elvett a bal szélről. Ezután kitűzték a les zászlót.

43′ Sacha Boey jobbról a tizenhatosba küldi a labdát és fejel a kapu felé. Sehic irányítása alatt a labda az oldalhálókat érte.

37 Újabb sárga Icardinak! Az argentin sztár sárga lapot kapott, miután a középpályán szabálytalankodott Adilt.

36′ Berkan Kutlu kap sárga lapot az ellenfelével szemben a középpályán elkövetett szabálytalanságért. Berkan Kutlut sárga lappal eltiltották. Young hiányzik az Adana Demirspor meccsről.

31′ GÓL | Milot Rashica góljával 1-0-ra vezetett a Galatasaray. A Galatasaray gyors támadásakor Kerem Rashicát látta előre. A koszovói játékos bal lábbal lágy rúgással a hálóba küldte a labdát.

29′ Icardi látta, hogy Boey hátulról gurul. Boey átlósan lőtt. Sehiç kapus vette át a labdát a szögletről.

21' Francisco Calvo lövését Alejandro Pozuelo lő a tizenhatosra. A labda a feje fölött ment el.

18′ Milot Rashica küldi a labdát a védelem mögé, Icardi pedig kereszttel a hálóba. A labda Sehic kapusban maradt.

13′ Marlos Moreno íve találja el a védelmet és indul Muslera felé.

Muhammet Demir találkozik a labdával a jobb szélről Abdulkerim 5′-nél. A büntetőterületen lévő Mahir Emrelire akarta hagyni, de Dubois közbelépett.

3′ Mahir Emreli szállt le jobbról a hátsó sorból, és fordított. A védelemben Dubois kritikus válasza.

Zorbay Küçük jelzésével kezdődött az 1′ meccs.

Nézze meg a Konyaspor Galatasaray csúcspontjait Youtube Bein Sports Konya GS meccsnéző összefoglaló link. Mi a Konyaspor Galatasaray meccs eredménye? Mikor lesz a Konyaspor Galatasaray meccs? Ki szerzett gólt a Konyaspor Galatasaray mérkőzésen? Konyaspor Galatasaray óra összefoglaló youtube, Nézd Konya Galatasaray mérkőzés összefoglalóját bein sportban, lig tv Konyaspor nézd Galatasaray összefoglalót, nézd Konyaspor mérkőzés összefoglalóját, Ki szerezte a Konyaspor Galatasaray meccs góljait? Meddig tart a Konyaspor Galatasaray meccs?, Nézze meg a Konyaspor góljait, nézze meg a Galatasaray meccs összefoglalóját, nézze meg az összefoglalót, bein sport Nézze meg a Galatasaray mérkőzés összefoglalóját, Ki szerezte a Konyaspor góljait?, Ki szerezte a Galatasaray góljait?, Nézze meg a Galatasaray góljait