Nézze élőben a Galatasaray Başakşehir mérkőzést, ingyenes élő közvetítés A Spor GS IBFK ZTK meccsnéző link

Nézze meg a Galatasaray Basaksehir meccset élőben, tiszta élő közvetítés A Spor GS IBFK ZTK nézze meg a meccs linkjét

Azok a szurkolók, akik a Ziraat Török Kupa elődöntőjébe jutás érdekében élőben szeretnék nézni a Galatasaray Başakşehir mérkőzését, azt keresik, hogyan nézhetik élőben a Galatasaray Başakşehir mérkőzést a tévéképernyőkön és az interneten titkosítatlan illegális HD élő közvetítés nélkül. fagyasztó. Ha élőben szeretné nézni a Galatasaray Başakşehir meccset, nem kell olyan illegális csatornákat keresnie, mint a fansium24, a selçuk sports, a justin tv. A Galatasaray Başakşehir meccset 20:30-kor HD minőségben közvetíti az ASPOR. Mikor van a Galatasaray-Basaksehir meccs, mikor, melyik csatornán? A kérdésekre a válaszok, a lehetséges 11-esek és a meccs előtti részletek híreinkben.

A Galatasaray és a Başakşehir megosztja ütőkártyáját a Nef Stadionban a Török Mezőgazdasági Kupa negyeddöntőjében. A Cim Bom 7-0-ra megnyert felejthetetlen meccs után a két csapat először áll egymással szemben a bajnokságban. A Galatasaray szurkolók nagy érdeklődést mutattak a mérkőzés iránt, várhatóan szinte az összes lelátó megtelt. A becslések szerint a két csapat a döntő kezdetekor az ideális 11 mezőnyhöz közeli küzdelemben lesz pályán. Ebben az egymeccses kieséses módszerrel lejátszott körben a viadal győztese az Ankaragücü ellenfele lesz az elődöntőben.

Aszlan trénere, Okan Buruk, aki korábban Aksihar edzőjeként Török Kupát nyert, azt tervezi, hogy baleset nélkül folytatja útját a kettős bajnoki cím megszerzése érdekében. Emre Belözoğlu viszont 7-0-ra szeretné vinni a visszavágót, hogy oldja a feszültséget, és edzői pályafutása első kupagóljával a végére juthasson.

Okan Buruk és Emre Belözoğlu, akik futballpályafutásuk során a Galatasarayban és az Interben futottak együtt, edzői pályafutásuk során egyszer lettek riválisok. Buruk megnyerte a Szuperliga első felében lejátszott kemény meccset ebben a szezonban.

Başakşehir nyert a 2016-17-es szezonban

A Galatasaray és a Başakşehir eddig egyszer vett részt a Török Mezőgazdasági Kupán. A két csapat a 2016–2017-es szezon utolsó 16-án mérkőzött meg egymással a kupában. Az egymérkőzéses módszer szerint lejátszott küzdelemben a narancssárga-tengerkék csapat 2-1-re nyerte meg a mérkőzést, és lett a továbbjutott csapat.

Zaniolo, aki a Nef Stadionban 2 meccsen 1 góllal nagy szerepet játszott a 6 pont megszerzésében, a mai kupaharcban először készül a legjobb 11 közé.

Hogyan jutott be a Galatasaray a negyeddöntőbe?

A Galatasaray az idei Török Kupát a 3. fordulóban kezdte, és 7-0-ra legyőzte a Kastamonuspor csapatát. Később a SarıKırmızılılar a 4. fordulóban 2-1-re kiejtette az Ofspor, az 5. fordulóban az Ankara Keçiörengücü 1-0, a 16. fordulóban pedig az Alanyaspor, és bejutott a negyeddöntőbe.

Hogyan jutott Başakşehir a negyeddöntőbe?

A Başakşehir viszont úgy jutott be a negyeddöntőbe, hogy az 5. fordulóban 3-1-re kikapta a Göztepét, az utolsó 16 fordulóban pedig büntetőkkel kikapott Karagümrüktől.

Mikor van a Galatasaray-Basaksehir meccs, mikor, melyik csatornán?

A ma este a Nef Stadionban 20.30-kor kezdődő Galatasaray–Basaksehir mérkőzést az A Spor élőben közvetíti. A Kadir Sağlam által irányított mérkőzés élő eredménykövetése híreinkben lesz.

Galatasaray-Basaksehir valószínű 11-esek:

Galatasaray: Muslera, Boey, Kaan, Abdulkerim, Kazımcan, Torreira, Midtsjö, Zaniolo, Mertens, Kerem, Icardi

Başakşehir: Muhammed, Ömer Ali, Duarte, Touba, Lima, Mahmut, Aleksic, Berkay, Szysz, Figueiredo, Serdar

Mi a Galatasaray 2-3 Basaksehir meccs élő kommentár mérkőzés eredménye?

A Galatasaray Kerem Aktürkoğluval az 5. percben szerzett gólját a VAR felülvizsgálata miatt törölték.

A Başakşehir Patryk Szysz 12. percben szerzett góljával 1-0-ra vezetett.

Mahmut Tekdemir a 16. percben kapott sárga lapot Başakşehirben.

A 20. percben Kaan Ayhan góljával 1-1-re egyenlített a Galatasaray.

A 30. percben Aleksic góljával 2-1-re szerzett vezetést Başakşehir.

A 38. percben a Başakşehir technikai igazgatója, Emre Belözoğlu piros lapot látott.

A 40. percben Dries Mertens góljával 2-2-re egyenlített a Galatasaray.

40. Elutasított gól (eredmény: 1-2)