A Selçuk Sports Beşiktaş Galatasaray meccs élőben nézheti Justin TV-t, jelszó nélkül Bein Sport Fantarium24 Bjk Gs élő nézési link

A Selcuk Sports Besiktas Galatasaray élőben nézheti Justin TV-t, jelszó nélkül Bein Sport Fans Bjk Gs élőben nézhető link ()

A Spor Toto Szuperliga 32. hetében az éllovas Galatsaray a Beşiktaş ellen találkozik idegenben. A hátralévő hetek kedveznek a találkozót megnyerő csapatnak, amely sorsdöntő derbi lesz a Beşiktaş és a Galatasaray számára. Azok a szurkolók, akik élőben szeretnék nézni a Beşiktaş-Galatasaray mérkőzést, azt keresik, hogyan nézhetik élőben ingyenesen a BJK Gs mérkőzést. Selcuk Sports Nézze élőben a Beşiktaş Galatasaray mérkőzést Nézze meg élőben a Bein Sports 1 mérkőzést Justin TV Frozen Nézze meg a meccset élőben a Taraftarium24 Selçuk Sports Beşiktaş Galatasaray-n Nézze meg a meccset élőben a Fantasy24-en Justin Tv Jestyayin Kralbozguncu Bein Sports Bjk Gs TV nézze élőben a GS mérkőzést a Selcuksik élőben a Besiktas illegális Justin tv Beşiktaş Gs fansium24 twitter belépés Nézze Bjk Gs-t ingyen Nézze meg a helyszín TV jestközvetítését Besiktas Galatasaray meccs Nézze meg a Netspor Bjk Gs élő szivárgási linkjét. Mikor lesz élőben a Beşiktaş Galatasaray meccs?

Selcuk Sports Besiktas Galatasaray nézd élőben

Elképesztő derbi izgalmakkal telt a Spor Toto Szuperliga 32. hete. A Beşiktaş hazai pályán fogadja a bajnokság éllovasát, a sárga-piros csapatot. A Beşiktaş sztárjai, Dele Alli, Rachid Ghezzal és Tayyip Talha Sanuç nem léphetnek pályára azon a meccsen, ahol Ali Şansalan fújja a sípot. A vezér Galatasaray nem hiányzik. Azon a héten, amelyen a Fenerbahçe nyert, a Galatasaraynak meg kell nyernie a meccset, hogy megőrizze a pontkülönbséget. A Beşiktaş győzelemre törekszik, hogy a csúcsversenyben maradhasson. A meccs előtt pár perccel az adásidőre, a csatornára és a meccs lehetséges 11-ére kíváncsiak vagyunk. Hány órakor lesz a Beşiktaş-Galatasaray meccs, melyik csatornán?

Selcuk Spor TV Besiktas Galatasaray nézd meg a meccset

A Spor Toto Super League-ben folytatódnak az izgalmak. A 32. heti meccsen a Beşiktaş és a Galatasaray mérkőzik meg egymással. A mérkőzés minden részlete kíváncsi. Szóval mikor lesz élőben a Beşiktaş – Galatasaray meccs, mikor és melyik csatornán?
Okan Buruk, a sárga-piros csapat edzője gond nélkül megy a Beşiktaş derbin. Míg a sárga-piros csapat összes sérültje felépült, nem volt eltiltott játékos, és Gomis kegyelmével nem hiányzott a név sem. Okan Buruk a teljes keretből profitálhat majd a Beşiktaş ellen.

Taraftárium24 Besiktas Galatasaray nézni élő meccset

SÁRGA-PIROS CSAPAT FORMÁBAN

Folytatta a pontkülönbséget a Galatasaray, amely 31-3-as döntetlent játszott Fatih Karagümrükkel a szuperliga 3. hetében, miután a Fenerbahçe hazai pályán is döntetlent játszott az Istanbulsporral. Az elmúlt 19 Super League meccsen; 17 győzelemmel, 1 döntetlennel és 1 vereséggel a Galatasaray morálisan megy a Beşiktaş derbire.

Justin TV Besiktas Galatasaray nézze meg élőben a mérkőzést

A Kartal egyik legfontosabb fegyvere a Galatasaray ellen az angol labdarúgó, Nathan Redmond lesz, aki a Beşiktaş legutóbbi 12 góljából 7-hez közvetlenül hozzájárult a szuperligában. Redmond 22 bajnoki meccsen 5 gólt szerzett és 5 gólpasszt adott fekete-fehér mezben. A 1306 éves futballista, aki összesen 29 percig maradt a pályán, 5 sárga lapot kapott. A teljesítményével – különösen a Fenerbahçe derbi után – kimagasló sztár Rachid Ghezzal hiányában fontos szerepet fog játszani a támadósorban.

Besiktas Galatasaray Mikor lesz élőben közvetítve a mérkőzés?

Ma este a Vodafone Parkban játsszák, és 19.00-kor kezdődik. rayhaber A Beşiktaş-Galatasaray mérkőzést a beIN Sports 1 élőben közvetíti. A 90 perc élő eredménykövetése, amelyet Ali Şansalan rendez, híreinkben lesz.

Besiktas-Galatasaray mérkőzés lehetséges 11

Beşiktaş: Mert, Rosier, Sais, Colley, Masuaku, Redmond, Salih, Amir, Gedson, Cenk, Aboubakar

Galatasaray: Muslera, Boey, Nelsson, Abdulkerim, Adekugbe (Dubois), Torreira, Oliveira, Rashica (Peace), Mertens, Kerem, Icardi

Besiktas 2-1 élő kommentár a mérkőzésről

69′ Abdülkerim el akarta ütni a fejét, de Colley válaszolt. A pozíció után a les zászló a levegőben van.

68′ A Beşiktaş játékosa, Romain Saiss kapott sárga lapot a Kerem elleni beavatkozás után.

67′ Salih Uçan közbelépésével a földön maradt Zaniolo, aki a középpályán találkozott a labdával. Döntéshiba.

66′ A Beşiktaşon a védelem mögött lógó Aboubakar került szembe a kapussal, de a les zászló a levegőben volt.

65′ Abdulkerim a védelem mögé mozgó Rashicát akarta látni. A labda egyenesen előre ment.

63′ Gedson Fernandes lépett előre a középpályán, és odaadta Cenknek a bal oldalán. Rosier les volt Cenk hátsó kapujának közepén.

62′ Oliveirát Midtsjö, Mertenst pedig Zaniolo váltotta a Galatasarayban.

60′ Szuperliga-pályafutása során Amir Hadziahmetovic megszerezte első gólját a Galatasaray ellen a Beşiktaş mezében.

59′ A Sergio Oliveira hibájából a labdát elkapó Amir Hadziahmetovic a hálóba küldte a labdát, szemben.

58′ GÓL | Amir Hadziahmetovic szerzi a gólt, amivel a Beşiktaş vezet.

45′ Eldőlt az első játékrész.

45 Még legalább 6 perc az első félidő végéig.

43′ Rosier, aki a jobb szélen találkozott a labdával, Cenkhez ment az oldallécen.

42′ Gedson Fernandes ezúttal Rashica közbelépésével a földön marad a középpályán. A Beşiktaş játékosai kártyákra várnak.

41′ Salih Uçan hosszú passzt küld Vincent Aboubakarnak a tizenhatoson belül. Torreira fejelte Muslerát.

40′ A szezon első felében lejátszott Galatasaray derbin a találkozó előtt mindössze 1 góllal közreműködő Romain Saiss is besegített.

39-nél Gedson Fernandes a földön marad, ezúttal Torreira közbelép. A döntés hiánya.

38′ A játékot egy időre felfüggesztették Salih Uçan középpályás sérülése miatt.

37′ Romain Saiss megszerezte első hivatalos gólját a Galatasaray ellen a Beşiktaş színeiben.

36. Arthur Masuaku szögleténél szabadon álló Saiss sima ütéssel a hálóba küldi a labdát.

GÓL 35′ | Saiss rögzíti a Beşiktaş döntetleneinek számát.

30′ A Beşiktaş közelített a kapuhoz! Miután Redmond jobbról beütötte a fejét, Cenk Tosun fejese kis híján elhibázott.

20′ GÓL | Icardi védte a gólt, amellyel a Galatasaray vezetett a derbin.

11 A Galatasaray eredményesen jött. A jobbról átlósan a tizenhatosba lépő Rashica közepén a védelem avatkozott be Icardi előtt.

10′ A bal szélen labdát találó Kerem lemegy a vonalig és középre megy. Rosier blokkolta a labdát.

9′ A bal szélen Oliveira labdáját hárító Salih Uçan Rosier-t akarta látni a jobb szélen, de Mertens közbevágott.

7′ Beşiktaş jön ki a jobb szélről. Torreira blokkolta a középpályát, amelyet Redmond akart tenni a hátsó kapufán, és a jobb sarokban találta a labdát.

6′ A jobb szélen labdát találva Rosier próbált támadni, de nem tudta a pályán tartani a labdát. Tac, Galatasaray.

5′ Adekugbe a bal szélről akart támadni, de Rosier beledugta a testét, és kívülről találta el a labdát.

4′ Fernando Muslera próbált hosszú passzt küldeni Mauro Icardinak. Colley fejeli a labdát a bedobásnál.

3′ Masuaku, aki Salih beadásával játékba akarta hozni a bal szélen, felszabadította a labdát irányítani igyekvő Rashicát. A döntés hiánya.

2′ Megsérült, de folytathatja a játékot Vincent Aboubakar, aki léglabdaharcba keveredett a meccs elején Nelssonnal.

1′ Első sípszó.

Selcuk Sports Nézze élőben a Beşiktaş Galatasaray mérkőzést Fantarium24 Justin Tv Jest közvetítés Kralbozguncu Bein Sports Bjk Gs meccs kód nélkül Nézze a selcukspor tv-t élőben Nézze meg a Beşiktaş Gs meccset Nézze élőben a Besiktas meccset jelszó nélkül Justin tv Beşiktaş Gs fanium24 Bj tvkjest Nézze ingyen! Galatasaray meccsnézés Bjk Gs Kralbozguncu Netspor Selcuk spor tv hd hd Bjk Gs ingyen nézd élőben jestyayim Nézz Beşiktaş Galatasaray fagyás nélkül Nézze meg a mérkőzést Netspor Bjk Gs nézze meg a meccset Beşiktaş Galatasaray bein sport HD Justin tv Cbspor TV

Taraftárium24 Besiktas Galatasaray Nézze élőben a mérkőzést, nézzen ingyenes ingyenes kiszivárogtatást, nézze a Justin TV-t, a Jojobet TV-t, a Matbet ingyenes meccset Nézze meg a Fantarium24 Beşiktaş Galatasaray meccset élőben, nézzen ingyenes kiszivárogtatásokat, nézzen Justin TV-t, Jojobet TV-t, Matbet ingyenes meccseket