Fantarium24 Fenerbahce Ankaragücü nézze élőben a meccset Selcuk Sports Fb Ankara élőben nézhető link

Fantarium Fenerbahce Ankaragucu nézd élőben a Selcuk Sports Sifresiz Fb Ankara élő közvetítését.

A Fenerbahce a Baskent csapatával, az MKE Ankaragücüvel mérkőzik meg a Spor Toto Szuperliga 29. hetében. Bár tegnap a Galatasaray megnyerte a meccset a Szuperligában, a Fenerbahcénak meg kell nyernie a meccset, pedig ez csökkenti a bajnoki esélyt. Azok a szurkolók, akik élőben szeretnék nézni a Fenerbahce Ankaragücü mérkőzést, azt keresik, hogyan nézhetik élőben ingyenesen az FB Ankara mérkőzést. Selcuk Sports Fenerbahce Ankaragücü nézze élőben a mérkőzést Bein Sports 1 Justin TV Nézze meg a Fenerbahce meccset fagyás nélkül Fantarium24 Mekan TV Netspor Fb Ankara élőben nézze az illegális linket. Mikor lesz élőben a Fenerbahçe Ankaragücü meccs?

A Selcuk Sports Fenerbahce Ankaragucu élőben nézheti a mérkőzést

A Fenerbahçe az Ankaragücüt fogadja a Süper Lig 29. hetében. Hazai pályán folytatja sorozatát Jorge Jesus csapata, amely a Beşiktaş derbin kikapott Karagümrüket buktatta. Azon a héten, amikor a listavezető Galatasaray nyert, a sárga Lacivertliler nem bírta a pontvesztést. Lejátszotta első mérkőzését az Istanbulspor-győzelemmel megnövekedett morális Baskent csapata. KadıköyFolytatni akarja. Mikor van Fenerbahçe-Ankaragücü meccs, mikor, melyik csatornán? A kérdésekre adott válaszok és a meccs előtti részletek híreinkben.

Selcuk Spor TV Fenerbahce Ankaragucu nézd meg a meccset

7 pontot veszített az Ankaragücü, aki a Fenerbahçe vendége volt Jorge Jesus irányításával, akinek 2 meccsen át tartó veretlenségi sorozata véget ért a Beşiktaş derbin, és a múlt héten alulmaradt mérkőzésen 1-57-re legyőzte Fatih Karagümrükot. út. A vezér Galatasaraynak nem volt türelme a megnyert héten. A kupában a Trabzonspor legyőzésével elődöntőbe jutott Baskent csapata hazai pályán 3-2-re verte az Istanbulspor csapatát, és a tűzvonalból kikerülve 28 pontot kapott. Tolunay Kafkas csapata kemény ellenfele buktatásával folytatja debütálását.

A Fenerbahçe és az MKE Ankaragücü az Ülker Stadionban mérkőzik meg egymással a Spor Toto Szuperliga 29. hetében. Karaoğlan Atilla játékvezető fújja a sípot a két csapat 20.30-kor kezdődő küzdelmében. Serkan Ok és Esat Sancaktar lesznek Karaoğlan asszisztensei. A mérkőzés 4. játékvezetője Hüseyin Göçek lesz, míg Erkan Engin a VAR ülésén ül majd. Bahattin Şimşek és Süleyman Özay kíséri Engint az AVAR-ban.

Taraftárium24 Fenerbahce Ankaragucu nézni élő meccset

Altay Bayındırt eltávolították a mérkőzés keretéből

Jorge Jesus az elmúlt hetekhez hasonlóan nem tud hasznot húzni sok játékosából az Ankaragücü ellen. Ferdi Kadıoğlu ma este nem léphet pályára, mivel sárga lapos eltiltást kapott a Karagümrük mérkőzésen. Lincoln és Luan Peres továbbra is sérültek. A derékfájástól szenvedő Altay Bayındır is kikerült a mérkőzés keretéből. Bár Batshuayi, Oosterwolde és King elkezdett dolgozni, ez a 3 játékos várhatóan nem kerül veszélybe Ankaragücü előtt.

Justin TV Fenerbahce Ankaragucu nézze meg élőben a mérkőzést

Ha túl sok név van a Fenerbahçe tizenhatosában, Jorge Jesusnak minden héten fáj a feje. Ferdi végre meglátta a 4. lapját, és felfüggesztették. A ma esti meccs előtt ott van Serdar Aziz, Gustavo Henrique, Osayi-Samuel, Miha Zajc, Willian Arao, Emre Mor és Enner Valencia. Ha ez a 7 játékos kap kártyát, nem vehet részt a Başakşehir elleni bajnokságban.

A Fenerbahcéban mindenekelőtt Batshuayi sérülése volt az, ami felborította Jorge Jesus összes tervét. A belga távollétében folyamatosan a támadósorban próbálgató portugál tréner nem tudta elérni a kívánt teljesítményt. A sárga-tengerészkékek a Karagümrük ellen is nehezen tudtak állást foglalni. Emiatt Isa várhatóan változtatni fog Ankaragücü arcán.

Fenerbahce Ankaragucu Mikor lesz élőben közvetítve a mérkőzés?

A ma este 20.30-kor kezdődő Fenerbahce-Ankaragücü mérkőzést az Ülker Stadionban játsszák a beIN Sports 1 élőben. A Karaoğlan Atilla által rendezett 90 perc élő pontszámú követése híreinkben lesz.

Fenerbahce-Ankaragücü mérkőzés lehetséges 11

Nézze élőben a Fenerbahce Ankaragucu meccset

Fenerbahce: İrfan Can, Samuel, Samet, Szalai, Alioski, İsmail, Zajc, Arda, Rossi, Valencia, Pedro

Ankaragucu: Gökhan, Malcuit, Radakovic, Mujakic, Hanousek, Taylan, Diack, Emre, Zahid, Beridze, Sowe

Fenerbahce 1-1 Ankaragucu élő kommentár a mérkőzésről

85′ BÜNTETÉS | A Fenerbahce büntetőt nyert. Ezgjan Alioski a tizenhatosba küldte a labdát, miközben İrfan próbált felemelni a labdára, de Matej Hanousek beavatkozása a földön maradt. Atilla Karaoğlan játékvezető tizenegyest mutatott be.

81′ GÓL | Az Ankaragücü Ali Sowe góljával 1-0-ra vezetett. A gyorsan fejlődő Ankaragücü támadásban Lamine Diack a védelem mögött lógó Ali Sowe-ra hagyta. İrfan szemtől szembe rúgta. A labdát jól követő Sowe az üres kapuban hagyta a labdát, és 1-0-ra vezette csapatát.

50′ Rossi átlósan találta el a Pedro által elejtett labdát. A labda Gökhan Akkan kapushoz került.

45+1′ İsmail Yüksek, a Fenerbahce játékosa Taylan Antalyalı szabálytalansága miatt sárga lapot kapott.

45′ Samet végezte el a bal szélről Arda Güler által használt sarokrúgást. A labda a keresztlécről jött vissza.

44′ Arda Güler egyszerre 3 játékost távolít el a játékból és hozza szembe őket. Gokhan kapus nem engedte be a gólt.

43' Emre Kılınç szögletét hárította a Fenerbahce védelme. Stelios Kitsiou eltalálta a pörgő labdát, de a labda fölé ment.

41′ Arda Güler szögletrúgása Szalai fejét találta el. A labda a keresztlécről pattant ki.

38′ Stelios Kitsiou passzolta a labdát Ghayas Zahidhoz a tizenhatoson belül. Azonnal lőtt, de a labda a védelmet találta el, és szögletre került.

37' Arda Güler ad stílusos passzt Zajcnak a Fenerbahçe gyorstámadásában. Zajc Serdarnak hagyta mellette. Serdar középső lövése Gökhan kapus elé került.

28′ Jorge Jesus kihasználta az időt és felhívta Miha Zajcet, İsmail Yükseket és Ardát, és elmondta nekik, mit szeretnének.

22′ Szalai Attila küld magasan a védelem mögé. A les zászló Enner Valencia számára emelkedik.

8′ Arda Güler rúgja ki Gökhan kapust egy kemény rúgással a tizenhatoson kívülről. Samet fejes lövése az Arda által használt szögletet találta el. Stelios Kitsiou kisöpörte a labdát a vonalról.

5′ Látva, hogy Stelios Kitsiou fülében tartozék van, a játékvezető figyelmeztette a játékost. Stelios Kitsiou is levette a fülbevalóját, és a pálya szélére dobta.

1′ A kemény küzdelemben elhangzott az első sípszó.

Selcuk Sports Fenerbahce Ankaragücü nézze élőben a mérkőzést Fantarium24 Justin Tv Jestyayin Kralbozguncu Titkosítatlan Bein Sports Fb Ankara nézze a selcukspor tv-t élőben nézze meg a Fenerbahce Fenerbahce Ankara mérkőzést Nézze meg a Fenerbahce meccset élőben! a mérkőzés Fb Ankara Kralbozguncu Netspor Selcuk spor tv hd Fb Ankara titkosítatlan nézni jestyayin Frozen Fenerbahce Ankaragucu élő mérkőzés

Taraftárium24 Fenerbahce Ankaragucu Nézze élőben a mérkőzést, nézzen ingyenes ingyenes kiszivárogtatást, nézze a Justin TV-t, a Jojobet TV-t, a Matbet ingyenes meccset Nézze meg a Fantarium24 Fenerbahce Ankaragücü meccset élőben, nézzen ingyenes kiszivárogtatásokat, nézzen Justin TV-t, Jojobet TV-t, Matbet ingyenes meccseket.