Fenerbahce Kayserispor meccs élőben, jelszó nélkül nézd élőben közvetítés A Spor FB KAYSERİ ZTK meccsnéző link

Fenerbahce Kayserispor élő közvetítés néz élő közvetítés A Spor FB KAYSERI ZTK mérkőzés nézési linkje

Azok a szurkolók, akik a Ziraat Turkish Cup elődöntőjébe jutás érdekében élőben szeretnék nézni a Fenerbahce Kayserispor mérkőzést, azt keresik, hogyan nézhetik meg a Fenerbahce Kayserispor meccsét a TV képernyőjén és az interneten ingyenesen kódolt illegális HD élő közvetítés nélkül. Ha élőben szeretné nézni a Fenerbahçe Kayserispor meccset, nem kell olyan illegális csatornákat keresnie, mint a fanium24, a selçuk sports, a justin tv. A Fenerbahçe Kayserispor meccset élőben közvetíti az ASPOR HD minőségben 20:30-kor. Mikor lesz Fenerbahçe-Kayserispor meccs, mikor, melyik csatornán? A kérdésekre a válaszok, a lehetséges 11-esek és a meccs előtti részletek híreinkben.

A Fenerbahçe és a Kayserispor megosztja ütőkártyáit a Török Mezőgazdasági Kupa negyeddöntőjében az Ülker Stadionban. Tegnap a Galatasaray kikapott Başakşehirtől. A Fenerbahce szeretné legyőzni a ZTK Kayserisport és bejutni az elődöntőbe, hogy elfelejtse a Beşiktaş elleni hétvégi vereséget. A negyeddöntőket egy-kieséses módszer szerint játsszák. A Fenerbahçe – Kayserispor mérkőzés győztese a Sivasspor ellen küzd az elődöntőben.

A Fenerbahce, amely Ali Koç államfő és Jorge Jesus látogatásával megszakította a Beşiktaş legyőzésével kezdődött fájdalmas folyamatot, a Ziraat Török Kupában keresi a kiutat. Az óriások rémálma, a Kayserispor ismét meglepetést keres. A kritikus meccs előtt „Mikor lesz a Fenerbahce-Kayserispor meccs, mikor, melyik csatornán? » 11 lehetőség és részlet híreinkben.

A Fenerbahçe a Kayserispor csapatát fogadja a Török Mezőgazdasági Kupa negyeddöntőjében. A derbin 4-2-re kikapó Beşiktaştól, a bajnokságban pedig a Galatasaray mögött alulmaradt Kanári a kupában szeretne vigaszt találni. Az óriások rémálma, a Kayserispor újabb meglepetést okoz. A negyeddöntőket a kiesési módszer szerint játsszák. A Fenerbahçe – Kayserispor mérkőzés győztese a Sivassporral mérkőzik meg az elődöntőben.

A Beşiktaş derbin is folytatódott Jorge Jesus kitartása, hogy a magas nehézségi fokozatú meccseket hármas védekezéssel játssza. A Fenerbahce ismét kikapott. A tapasztalt tréner a Kayserispor kritikus küzdelmében készül visszalépni a négyes védelem felé. KadıköyVárhatóan a Sárga-Tengerészkékek idegenben változtatnak a Beşiktaş derbin az es meccsen. A 2 védő visszatérésével Kayseri ellen Serdar Aziz számára újra megjelent a klub útja. A tapasztalt edzőnek Mert Hakan Yandaşnak és Joao Pedronak kell lennie ma este. Míg Zajc és İsmail várhatóan a középpályán fog szolgálni, İrfan Can Kahveci 11-kor tér vissza.

Úgy tűnik, beteljesül a szurkolók vágya is, hogy Arda Gülert minden meccsen a pályán lássák. A fiatal tehetség, aki a Beşiktaş küzdelem sztárja, 11 évesen lép pályára a Kayserispor küzdelmében. Az is előfordulhat, hogy Jorge Jesus megvágja Samuelt, jobbról kirúgja Ferdit, és balhátvédként megjátssza Alioskit, de kevés szerencsével.

A fordulóban továbbjutott csapat a Sivasspor ellen lép pályára.

A Fenerbahçe-Kayserispor meccs győztese a Sivasspor-Gaziantep meccs győztesével mérkőzik meg az elődöntőben. A február 6-i földrengés után azonban Gaziantep minden versenyről visszalépett. Ezért Yiğido automatikusan bejutott az elődöntőbe. A ma esti meccs győztes csapata a piros-fehérekkel mérkőzik meg. Az elődöntők első mérkőzéseit május 2-án, 3-án vagy 4-én játsszák. A visszavágók menetrendjét még nem határozták meg.

Az utolsó meccset a Kayserispor nyerte

Mindkét csapat megosztotta ütőkártyáit az előző szezonban a Török Kupában. 16. forduló mérkőzés Kadıköyjátszották be. Hikmet Karaman irányításával ugyan a 45. percben İsmail Kartal Fenerbahçe 21 lövést küldött a Kayserispor Castle kapujába, de nem tudta kiszellőztetni a hálókat. A sárga-tengerszínkék csapatában szereplő Ramazan Civelek utolsó percben szerzett szabadrúgásgóljával Kayseri volt az a csapat, amely nagy meglepetéssel átjutott a körön.

A Fenerbahce és a Kayserispor eddig 13-szor találkozott egymással a Török Mezőgazdasági Kupában. A két csapat eddig lejátszott mérkőzésein 7-szer nyert a sárga-sötétkék együttes. A Canary ezek közül az egyik győzelmet büntetőkkel szerezte meg. Míg 3 meccs döntetlennel zárult, a sárga-piros csapat 3 meccset nyert meg.

A Török Kupában a két csapat között lejátszott mérkőzéseken a Fenerbahçe 6-szor nyerte meg a túrát, míg a Kayserispor egyszer tudta kiejteni ellenfelét. Sárga-sötétkék és sárga-piros csapatok is 1 alkalommal versenyeztek együtt a csoportkörben a kupában. Míg a Kayseri a csoportokban lejátszott 2 meccsből 3-et megnyert, 1 meccs döntetlenre végződött.

A Kayseri képviselője az előző szezon utolsó 16 fordulójában 1-0-ra legyőzte a Fenerbahçét, és továbbjutott a következő körbe.

Hogyan jutott be a Fenerbahçe a negyeddöntőbe?

Az idei szezonban a Török Kupát az 5. fordulóból kezdő Fenerbahce 3-1-re legyőzte az Istanbulsport. A sárga-tengerkékek ezután bejutottak a negyeddöntőbe, 16-2-re legyőzve a Çaykur Rizesport az utolsó 1 fordulóban.

Hogyan jutott a Kayserispor a negyeddöntőbe?

A 3. fordulóból a kupába bekerült Kayserispor 2-1-re verte az Iğdır FK-t, a 4. fordulóban a Sivas Belediyesport 1-0-ra, az 5. fordulóban a Gençlerbirliğit 2-0-ra, az utolsóban pedig az Antalyasport 16-2-ra a 0. fordulóban. kerek.. .ponttal kiesett.

A Fenerbahçe és a Kayserispor legutóbbi 10 meccsén a Szuperligában és a Török Kupában a sárga-sötétkék csapat 7-et, a sárga-piros 1-et nyert.

Mikor lesz Fenerbahçe-Kayserispor meccs, mikor, melyik csatornán?

Az Ülker Stadionban ma este 20.30-kor kezdődő Fenerbahce–Kayserispor mérkőzést élőben közvetíti az A Spor. Az élő eredmények nyomon követése és a Volkan Bayarslan által irányított mérkőzés minden részlete híreinkben lesz.

Fenerbahce-Kayserispor valószínű 11-es:

Fenerbahçe: Altay, Samuel (Alioski), Samet, Szalai, Ferdi, İsmail, Zajc, İrfan Can, Arda, Rossi, Valencia

Kayserispor: Bilal, Gokhan, Kolovetsios, Arif, Carole, Mensah, Ackah, Cardoso, Kemen, Mane, Thiam

Fenerbahce 3-1 Kayserispor meccs élő narráció mi a meccs eredménye?

8′ Emre Mor fejezte be a helyzetet Valencia beadásánál.

A 9'-es gól után a Fenerbahçe lelátójáról a vezetőség lemondásának hangja hallatszott.

18′ Kolovetsios szögletből jól eltalálta a labdát, és fejesből gólt szerzett. Kolovetsios török ​​pályafutása során 3 góljából 2-t a Fenerbahçe ellen lőtt.

30′ Mane helyére a Kayserispor'da, Emrah Başsan állt be.

36′ Serdar Dursun a tizenhatos jobb átlójából leadott lövésével kis híján elkerülte a kaput.

42′ Emre Mor góllal zárta a helyzetet Serdar Dursun falpasszát követően.

59′ Serdar Dursun értékelte Cenk Gönen kapus nagy hibáját és betalált.

60' A 3. gól után "vezetői lemondó" üdvrivalgás érkezett a lelátóról.

63′ A Fenerbahce sípolt, amikor Arao és İrfan Can Kahveci lépett pályára.

72′ Jorge Jesus válaszolt a Fenerbahce lelátójával szemben, aki reagált, amikor Araóhoz került a labda.

78′ Enner Valencia helyett Arda Güler szállt be a játékba a Fenerbahcéban. Míg a lelátók egy része Valenciát fütyülte; Néhányan tapsoltak.