Fantarium24 Besiktas Giresunspor nézd élőben a Justin TV meccset Jelszó nélküli Selcuk Sports Bjk Giresun élőben nézhető link

Nézze meg a Fantarium Besiktas Giresunspor élő közvetítését, nézze meg a Sifresiz Selcuk Sports Bjk Giresun élő linkjét

Az éllovas Beşiktaş a Giresunsporral találkozik a pályán a Spor Toto Szuperliga 28. hetében. A Giresunspor fölénybe került azokon a meccseken, amelyeket a Beşiktaş a Giresunsporral játszott a Szuperligában az elmúlt években. Azok a szurkolók, akik élőben szeretnék nézni a Beşiktaş Giresunspor mérkőzést, azt keresik, hogyan nézhetik élőben ingyenesen a BJK Giresun mérkőzést. Selcuk Sports A Besiktas Giresunspor élőben nézheti a mérkőzést Bein Sports 1 Justin TV Freeze Fantarium24 Netspor Bjk Giresun élőben nézheti az illegális linket. Mikor lesz élőben a Beşiktaş Giresunspor meccs?

A Selcuk Sports Besiktas Giresunspor élőben nézheti a mérkőzést

KadıköyA bajnokság mérlegét a törökországi Fenerbahçe megbuktatásával megváltoztató Beşiktaş a Giresunspor együttesét fogadja, így 5 meccsre növeli győzelmi sorozatát. Mikor lesz a Beşiktaş-Giresunspor meccs, mikor, melyik csatornán? A kérdésekre adott válaszok, a lehetséges 11-esek és a meccs előtti részletek híreinkben. KadıköyA Fenerbahçét 4-2-re legyőző és a morált javító Beşiktaş a Giresunspor csapatát fogadja a Szuperliga 28. hetében. A Şenol Güneş diákjai a Fekete-tenger képviselőjének legyőzésével számolnak a szezonban másodszor 5 meccses sorozatban. A Fenerbahçe győzelmének hatására a szurkolók várhatóan teljesen megtelik a stadiont ma este.

Taraftárium24 Besiktas Giresunspor nézni élő meccset

A Beşiktaş és a Giresunspor mérkőzik meg egymással a Vodafone Park Stadionban a Spor Toto Szuperliga 28. hetében. Karaoğlan Atilla játékvezető fújja a sípot a két csapat 20.30-kor kezdődő küzdelmében. Ceyhun Sesigüzel és Abdullah Bora lesznek Karaoğlan asszisztensei. Sarper Barış Saka lesz a mérkőzés 4. játékvezetője, míg Özgür Yankaya a VAR ülésén ül majd a mérkőzésen. Volkan Bayarslan és Süleyman Özay kíséri majd Yankayát az AVAR-ban.

Justin TV Besiktas Giresunspor nézze meg élőben a mérkőzést

A kameruni fekete-fehér sztár, Vincent Aboubakar lassan kezdte harmadik ciklusát a Black Eagle-nél. A tapasztalt csatár, aki az első 4 meccsen hallgatott, az utolsó 4 meccsen hagyta nyomát. A sikerjátékos, aki az Ankaragücü, a Başakşehir, az İstanbulspor és a Fenerbahçe ellen 4 góllal mutatta meg minőségét, ma este a Giresunspor ellen tervez gólt szerezni.

Nézze meg a Besiktas Giresunspor meccsét a Selcuk Spor TV-n.

Folytatva eredményes szereplését az egész héten végzett csapatmunkában, a név célja egyrészt győzelmet hozni csapatának, másrészt a ma szerzett góljaival zsinórban 5-re növelni a pontok számát. Şenol Güneş edző nagyon bízik Aboubakarban a ma esti meccs előtt… A tapasztalt edző a támadósorban fog játszani; epikus csata

Besiktas giresunspor Mikor lesz élőben közvetítve a mérkőzés?

A ma este a Vodafone Parkban 20.30-kor kezdődő Beşiktaş-Giresunspor mérkőzést a beIN Sports 1 élőben közvetíti. A Karaoğlan Atilla által rendezett 90 perc élő pontszámú követése híreinkben lesz.

Beşiktaş-Giresunspor valószínű 11-esek:

Besiktas: Mert, Onur, Saiss (Necip), Colley, Masuaku, Redmond, Salih, Hadziahmetovic, Gedson, Cenk, Aboubakar

giresunspor: Ferhat, Alper, Arias, Perez, Hayrullah, Borja, Mejia, Gorkem, Mert, Savicevic, Bajic

Besiktas 2-1 Giresunspor élő kommentár a mérkőzésről

3′ Cenk Tosun fejelt jól, de Ferhat kapus könnyedén uralta a ráeső labdát.

5′ Nathan Redmond góljával Ferhat visszavette a labda irányítását.

10′ Feszültség van Alexis Perez és Vincent Aboubakar között. Aboubakar reagált Perez közbelépésére. A feszültség nem nőtt a többi játékos közbelépésével.

13′ Redmond remek támadása, Cenk Tosun nagyot lőtt, de a labda elszállt.

21′ Rijad Bajic gólt szerzett a Giresunspornak. A labdát a tizenhatosban találó Bajicnak sikerült megkergetnie Mert Günokot.

23′ Vincent Aboubakar nagyon jó helyzetből lő, de nem tudja megverni Ferhat Kaplant.

30′ Cenk Tosun találkozik a védelemtől messze lemaradó kapussal. A Giresunspor kapusa, Ferhat Kaplan 8 perc alatt két védést is végzett az első pozícióból.

34′ A sérült Cenk Tosun nem tudta folytatni a játékot. Helyére Gedson Fernandes érkezett.

37′ A Beşiktaş büntetőt nyert. Alexis Perez avatkozott be a labdába, amelyet Salih akart betölteni.

39′ Vincent Aboubakar tizenegyesből a kapussal különböző szögletekre küldte a labdát.

42′ Rachid Ghezzal találkozik a labdával.

45+1′ A Giresunspor játékosa, Alper szabad helyzetet fejelt ki a szettlabdával, de a labda rosszul ment.

45+2′ Kuwas kap sárga lapot erős kifogások után.

45+5′ Aboubakar tisztázza a hálót a jobb oldalról. kameruni csatár, Alexis Perez elé állt a Giresunsporban és örült a gólnak. A mérkőzés elején feszültség volt a két játékos között.

Nézze élőben a Selçuk Sports Beşiktaş Giresunspor mérkőzését Taraftarium24 Justin Tv Jestyayin Kralbozguncu Free Bein Sports Bjk Giresun nézze meg a selcukspor meccsét Nézze meg a Beşiktaş Giresun meccsét Nézze élőben a Besiktas mérkőzését Nézze élőben a Besiktas mérkőzését. Bjk Nézd Giresun nézd a Bein Sports mérkőzését Bjk Giresun Kralbozguncu Netspor Selcuk spor tv hd Bjk Giresun titkosítatlan karóra jestyayin Donmadan Beşiktaş Giresunspor élőben nézd Netspor Bjk Giresun mérkőzést Beşiktaş Giresunsporban nézd élőben a Seluks Sports hd TV-t

Taraftárium24 Besiktas Giresunspor Nézze élőben a mérkőzést, nézzen ingyenes ingyenes kiszivárogtatást, nézze a Justin TV-t, a Jojobet TV-t, a Matbet ingyenes meccset Nézze meg a Fantarium24 Beşiktaş Giresunspor meccseit élőben, nézzen ingyenes kiszivárogtatásokat, nézzen Justin TV-t, Jojobet TV-t, Matbet ingyenes meccseket