Hunters Wind a kick box világbajnokságon

8 éremmel tért vissza az Avcılar Önkormányzati Sportklub, amely 4 sportolóval vett részt az Isztambulban megrendezett 3. Turkish Open Kick Box Világkupán. Avcılar polgármestere, Turan Hançerli volt az első, aki gratulált azoknak a sportolóknak, akik 1 arany-, 1 ezüst- és 1 bronzérmet nyertek saját águkban.

A sikerével hírnevet szerzett Avcılar Önkormányzati Sportklub nem tért vissza üresen a 8. Turkish Open Kick Box Világkupáról. Az Avcılar csapat 17 sportolóval vett részt a május 21-42. között Isztambulban megrendezett tornán, amelyen 3549 ország 4 sportolója vett részt. Kemal Muhsin Şahin, az egyik avcılari atléta a küzdelmes mérkőzések után 81 kg-ban bajnokként aranyérmet szerzett. A második helyen a nehézsúlyú kategóriában versenyző Veysel Turan Şahin, a harmadik helyen pedig a 65 kg-os K1 kategóriában versenyző Ece Kayış szerezte meg a bronzérmet.

Hançerli: „Büszkén képviseljük zászlónkat”

Avcılar polgármestere, Turan Hançerli a versenyek után gratulált a sportolóknak; „A vadászok a bajnokok városa. Büszkén képviseljük zászlónkat. Nagyon boldogak vagyunk. Történelmi sikereket értünk el a nemzetközi színtéren. Büszkék voltunk Avcılar Önkormányzati Sportklub sportolóink ​​eredményeire az Isztambulban megrendezett 42. Turkish Open Kick Box Világkupán, amelyen 3549 ország 8 sportolója vett részt. Szívből gratulálok Kemal Muhsin Şahinnak, aki a saját kategóriájában aranyérmet szerzett, Veysel Turan Şahinnak, aki ezüstérmet, és Ece Kayış-nak, aki bronzérmet szerzett.” mondott.