A Kocaeli judoerek viharként robbannak Európában

Sikeresen tértek vissza a Grúziában és Azerbajdzsánban megrendezett Ümitler Judo Európa Kupáról a hazai és nemzetközi színtéren elért sikereikkel hírnevet szerzett Kocaeli Fővárosi Önkormányzat Kağıtspor sikeres judósai.

2 ÉREM GRÚZIÁBAN

Több tucat országból több száz bajnok judós vett részt a Georgia European Hopes Judo Cup-on. A tornán válogatottunk képviseletében versenyző Gizem Dinçer Kocaeli Fővárosi Önkormányzattól 48 kg-ban aranyérmet szerzett és felállt a dobogó legfelső fokára, míg az ezüst tulajdonosa Emir Selim Arı egy másik sikeres sportoló lett. érem 81 kg-ban.

ÉREMESŐ AZERBAJZSÁNBAN

A testvérországban, Azerbajdzsánban megrendezett Reménységek Európa Kupáján a Kocaeli Fővárosi Önkormányzat Kagitspor judósai indultak válogatottunk nevében, és magas színvonalú teljesítménnyel 3 ezüst- és 2 bronzérmet szereztek.