Melyik csatornán és mikor lesz az angol FA-kupa döntője?

Melyik csatornán és mikor zajlanak az angol FA-kupa mérkőzései?

A Türk Telekom digitális tévés platformja, a Tivibu a manchesteri derbit hozza képernyőre az FA-kupában, Anglia egyik legrangosabb kupájában. A Manchester kék és piros csapata közötti döntő mérkőzést június 3-án élőben közvetíti a Tivibu Spor 1.

A Tivibu, a Türk Telekom digitális televíziós műsorszórási platformja továbbra is Európa legnagyobb kupáit hozza el közönségéhez. Az Anglia egyik legrangosabb trófeájaként számon tartott, a világ első futballtornájának számító Emirates FA Cup döntő csatája látható a képernyőn. Június 3-án, szombaton játsszák a Manchester piros-kék oldalderbit. Az első sípszó 17:00-kor szólal meg a Manchester United és a Manchester City küzdelmében. Az Emirates FA-kupa döntőjét élőben közvetíti a Tivibu Spor 1.

A szezon utolsó mérkőzésén London ad otthont

A Manchester United, amely az elődöntőben a szezon egyik meglepetéscsapatával, a Brightonnal mérkőzött, úgy sikerült a döntőbe jutnia, hogy a döntetlenre végződő mérkőzést büntetőkkel nyerte meg. Pep Guardiola Cityje viszont 3-0-s fölényben győzött a Championship csapata, a Sheffield United ellen, és a vörös ördögök ellenfele lett a döntőben. A bajnokságban harmadik helyen végzett Manchester United, amely Erik ten Hag átvétele után újjászületett, azzal szeretné megörvendeztetni szurkolóit, hogy viszonylag jó szezonjukat teljesíti a trófeával. 90 XNUMX szurkoló követheti a londoni Wembley Stadionban lejátszott küzdelmet.

Az összetett tabellán a United nyer

Az 1871 óta rendezett FA-kupában legtöbbet nyerő Arsenal után a második helyen álló Manchester United 12-szer jutott el az FA-kupában, míg a Manchester City 6-szor szellőztette meg a trófeát. Az FA-kupában eddig 9 alkalommal találkozó manchesteri csapatok közül a United 6-szor, a City pedig 3-szor nyert. A Premier League-ben trófeát nyerő Manchester City, amely két trófeával szeretné befejezni a szezont, megnyerte a szigetországi futball utolsó meccsét, és a Bajnokok Ligájára koncentrál.

Júniusban, szombaton a Tivibu Spor 3 élőben közvetíti az Emirates FA-kupa döntőjét, amelyet a Türk Telekom digitális közvetítőplatformja, a Tivibu közvetít, amely továbbra is a világ számos bajnokságát és tornáját hozza össze a közönséggel. 17-án 00 órakor.