Medal Rain művészi úszásban Eskişehirből!

Az Eskişehir Metropolitan Ifjúsági és Sportklub úszói 14 arany- és egy ezüstérmet nyertek a művészi úszó pulykabajnokságon.

Érmet szereztek az Eskisehir Metropolitan Ifjúsági és Sportklub sportolói a Török Úszószövetség által Isztambulban rendezett Artistic Swimming Turkey Championshipen.

Az úszók bajnoki érmet, 14 arany- és egy ezüstérmet gyűjtöttek.A futamok 6 különböző kategóriában zajlottak: szóló, férfi szóló, duett, vegyes duett, csapat (+figurák), szabad kombináció, 7-8 évesek, 9-10 évesek, 11-12 évesek Minden korosztályban megrendezésre került: 13-15 évesek, Junior és Senior.

A Metropolitan úszói, Derin Şentürk, Ada Yazıcı, Ceren Baloğlu, Ediz Yılmaz, Dora Yılmaz, Elif Aksoylu, Doruk Şentürk, İlke Gümüş, Elif Yavuz, a Cerüenyra Meyra Aydın, Elifn Erdıd és a Cerüenyra, Nehir Erfıdı lett a bajnok. teljesítményükkel .