1. számú Kağıtspor az ifjúsági török ​​bajnokságban

A Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor rányomta bélyegét a Török Judo Szövetség által a Kocaeli Şehit Recep Topaloğlu Sportcsarnokban megrendezett Spor Toto Youth Turkey Judo Bajnokságra.

863 JUDO-JÁTÉKOS VERSENY

Az 56 tartományból összesen 418 fiatal sportoló, 445 nő és 863 férfi részvételével megrendezett Spor Toto Youth Turkey Judo Bajnokságon a Büyükşehir Kağıtspor infrastruktúrájából edzett judósok zárták a dobogót.

PAPÍR SPORTEMBARGÓ A SZOBÁBAN

A bajnokságban versenyző kék-fehér dzsúdósok közül Tunahan Tutar 100. lett +1 kg-nál, Emir Selim Arı 81. lett 1 kg-nál, Erman Gürgen 81 kg-nál 3., Seydi Güneş 90. 1 kg-nál, Emre Yazgan pedig 73. 1 kg-mal 73., Emre Karaduman 2. 66 kg-ban, Ali Bozkurt 1. 66 kg-ban, Abdulsamet Çakır 2. 66 kg-ban, Hilmi Mucık 3. 66 kg-ban, Samet Kaydu 3. 48 KG-on Zeep3 Sül thepXNUMX a XNUMX. helyen.

ÖSSZESEN 11 ÉREM

Kocaeli Fővárosi Önkormányzat Kağıtspor judósai összesen 5 éremmel, köztük 2 arany-, 4 ezüst- és 11 bronzéremmel zárták a bajnokságot az élen. A Kağıtspor mögött a 2. helyen Isztambul, a 3. helyen Konya végzett.