A manisai sportolók Orduban versenyeznek

A Manisai Kadet Judo Tartományi Bajnokság versenyeit a Többcélú Sportcsarnokban rendezték meg az április 23-i Nemzeti Szuverenitás és Gyermeknap lelkesedésével. A Manisa Büyükşehir Belediyespor Judo csapata nagy előnyre tett szert ellenfelével szemben és 10 érmet szerzett a versenyeken. A zöld-fehér csapatban Ali Çam 38, Kayra Karadağ 42, Ali Taha İnci 46, Osman Yıldırım 50 kilós aranyérmes lett. Második lett és ezüstérmet szerzett Yiğit Enes Çetin 38 kilóval, Nejlanur Tokgöz 40 kilóval, Süleyman Said Çimen 42 kilóval és Zeynep Baysal 44 kilóval. Mehmet Karakuzu és Halil Efe Çınar 2. helyen végzett és bronzérmet szerzett 42 kilóban. A zöld-fehér sportolók jelentős sikert értek el, 3 éremmel, és kvalifikálták magukat a Stars Turkey Judo Championship-re, amely május 10-3-4-én kerül megrendezésre Orduban.