Az Erciyes új befektetésekkel fejlődik

Az Erciyes új befektetésekkel fejlődik
Az Erciyes új befektetésekkel fejlődik

Az Erciyesben épülő Xperia Mountain Resort Erciyes Ski, Sport & Spa Hotel Kayseriben lesz a legnagyobb férőhelyes, a Kulturális és Idegenforgalmi Minisztérium „Turisztikai Beruházási Igazolást” kapott.


Folytatódnak az Erciyes-turisztikai beruházások, amelyek Törökországban a téli turizmus zászlóshajójává váltak. A Kulturális és Idegenforgalmi Minisztérium nagy támogatást nyújt azoknak a vállalkozóknak is, akik befektetnek a Kayseri Erciyes-be, amely a Kultúra és Turizmus Védelmi és Fejlesztési Zónája. Az Erciyes, amely nemzetközi színvonalon téli sport- és turisztikai központtá vált, alternatív turisztikai lehetőségeket kínál, mint például kerékpározás, atlétika, birkózás, maraton, röplabda, futball nagy magasságú edzőtábor sport- és természetturizmus számára nyáron, valamint télen hósportok, különleges elhelyezkedésével és erős infrastruktúrájával.

Az Xperia Hotels lánc által Antalyában, az Erciyes Develi Kapı körzetében épülő 5 csillagos szálloda 22 szobával és 275 ággyal látja vendégeit 550 ezer négyzetméteren. Az Xperia Mountain Resort Erciyes sí-, sport- és fürdőszálloda turisztikai befektetési igazolását a Kulturális és Idegenforgalmi Minisztérium, Kayseri tartományi kulturális és turisztikai igazgató Dr. Şükrü DURSUN és Kayseri Erciyes A.Ş. Az igazgatóság elnöke Dr. Murat Cahid CINGI mutatta be Serhat KAYIS-nek, az Xperia Hotels elnökének.

Nyilatkozatot téve a témában, a kulturális és turisztikai tartományi igazgató dr. Şükrü DURSUN elmondta: „Mivel Erciyes nagyon közel van a belvároshoz, az elvégzett beruházások nemcsak a téli turizmust szolgálják, hanem egész városunkhoz hozzájárulnak. Mint ismert, az Xperia Hotels-nek is vannak szállodái Alanyában. Örülünk, hogy egy alanyai szállodalánc befektetett városunkba. Amikor a szálloda elkészül, Kayseri szálláshelye lesz a legmagasabb férőhelyes. Mivel az Erciyes kulturális és turisztikai védelmi és fejlesztési terület és egy turisztikai központ, az Erciyes-be befektető vállalkozókat minisztériumunk ösztönzi. Ebből az alkalomból minden befektetőt meghívunk régiónkba ”.

Erciyes Inc. Irány. Árfolyam. Fej. Dr. Murat Cahid CINGI elmondta: „Erciyes országunk legfontosabb téli turisztikai célpontjává vált. A téli turizmus mellett folytatjuk erőfeszítéseinket a turizmus folytatására az év többi évszakában is. Hegyünket ma már az egész világon ismerik. Az Erciyes-hegy, Törökország érkezik a következő szerető őshazájába, a téli szezon minden héten közvetlen charterjáratokra indul Oroszországba, Ukrajnába, Fehéroroszországba, Lengyelországból és a világ különböző országaiból érkező külföldi turisták intenzíven fogadják. Erciyes-i szállodáink nem elégségesek a vendégeink igényeinek kielégítésére. Szállodabefektetőink is meglátták az Erciyesben rejlő lehetőségeket és elkezdtek befektetni. Jelenleg az Erciyes-hegyen sok szálloda épül. Az Xperia Hotels egyike ezeknek. Ezt a projektet az Erciyes természetének és felépítésének megfelelően hajtják végre. Olyan szálloda lesz, amely megfelel a hegyünknek és hozzáadott értéket képvisel. Itt szeretnék köszönetet mondani minden intézményünknek és befektetőnknek, akik hozzájárultak az Erciyes programhoz ”.csevegés


Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar