A Konya Bicycle Master Plan példa lesz Törökország számára

A Konya Bicycle Master Plan példa lesz Törökország számára
A Konya Bicycle Master Plan példa lesz Törökország számára

Murat Authority környezetvédelmi és várostervezési miniszter, Törökország leghosszabb kerékpárútja Konyában, egy városban, és megvalósította a Fővárosi Önkormányzat kerékpárútját.


Ziya Altunyaldız és Selman Özboyacı, az AK-párt Konya képviselői, Uğur İbrahim Altay, Konya Fővárosi Önkormányzat polgármestere, Ahmet Pekyatırmacı Selçuklu polgármestere, Hasmet Kılca Karatay polgármestere és az isztambuli úti kerékpárúton tartózkodó Kurum miniszter, a kerékpárlábon kerékpárral közlekedő miniszter ellenére bombákat dobált. Elítélte Örményországot, és Isten irgalmát kívánta azoknak, akik életüket vesztették Ganja városában, és sürgősen gyógyítsák meg a sebesülteket. Kurum miniszter elmondta, hogy elítélik a megszálló Örményországot, és támogatják a testvéri Azerbajdzsán igazságos küzdelmét.

LÉPJE A HATÁRT

Beszédét folytatva a hatayi erdőtüzre hivatkozva, Kurum miniszter így szólt: „Hamarosan kívánok minden hatay-t. Földművelésügyi és Erdészeti Minisztériumunk és az AFAD mindenféle munkát végez a területen. Minisztériumunk kárfelmérő csoportjai is a pályán vannak. A határozatok után remélhetőleg minden szükséges segítséget megadunk elnökünk, államunk vezetésével a hatayi tűzben, mint minden földrengés minden áradásában. mondott.

Célunk 2023 ezer kilométer kerékpárút készítése 3-ig

A miniszteri intézmény elmondta: „Jelenleg 81 tartományban vannak folyamatban lévő projektjeink. Ezek a projektek kerékpárutakat is tartalmaznak. Célunk, hogy 2023-ig 3 kilométer kerékpárutat és zöld sétányt építsünk ki. Ez a projekt, amely ökológiai folyosóinkat és közkertjeinket zöld utakkal, kerékpárutakkal köti össze, létfontosságú számunkra. Ezen a ponton biztosítani fogjuk, hogy történelmi, kulturális és természeti területeink összekapcsolódjanak egymással az 1.600 kilométeres tengerparti útvonalunkon. Projektjeinket helyi önkormányzatainkkal együttműködve hajtjuk végre. Remélhetőleg 2023-ra a célunk 3 kilométer kerékpárút megépítése. Remélem, hogy olyan kerékpárutak projektünket hajtjuk végre, amely lehetővé teszi az Edirne-ből érkező polgárok számára, hogy megtekinthessék ezeket a természeti és kulturális területeket, valamint integrálhassák városunk legfontosabb helyszíneit. ő beszélt.

KONYÁNK A MÁSODIK VÁROS A VILÁG LEGKERESKEDELMEBB ÚTJAIVAL

Konya Fővárosi Önkormányzat és a kerékpáros főterv elkészítésének hangoztatása példaként szolgál a török ​​hatósági miniszter számára: "Második városunk, Konya. E terv keretében jelenleg több kerékpárút áll rendelkezésre a világon. 550 kilométer kerékpárúttal rendelkezik. Remélhetőleg együtt dolgozunk a fővárosi és kerületi önkormányzatokkal, hogy 2030-ig 750 kilométerre növeljük a kerékpárutakat. " használta a kifejezéseket.

NÖVELNI KELL A KERÉKPÁRT

A híd helye melletti kerékpárút melletti kerékpárút sajtóközleményei, ahol Törökországban elsősorban Konyában volt, a miniszterelnöki hivatal átruházása azt mondta: "A polgárok biztonságosan a másik felé közlekedő kerékpár az út szélén haladhat át ezen a hídon a jármű felett. Hasonlóképpen vannak kerékpáros villamosjaink is. A kerékpáros villamoson polgáraink egy másik közlekedési pontra mehetnek, ha magukkal viszik kerékpárjaikat. Jobban láttuk ezt a járvány időszakában. Fokoznunk kell a kerékpározást országszerte. Az önkormányzati minisztérium minden támogatásával ezen a ponton növeljük az infrastruktúrát. "

Vahdettin Özkan konyai kormányzó és Hasan Angı AK párt Konya tartományi elnöke részt vett a kerékpáros tevékenységben, amelyet a kerékpárhasználat ösztönzése és az egészséges életmódra való felhívás céljából szerveztek.


sohbet

Feza.Net

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar