Aranyszarvas evezőversenyek, az IBB leányvállalata, a Spor Istanbul szervezésében, lélegzetelállító

A halic evezősök elakadták a lélegzetüket

Az IMM leányvállalata, a Spor Istanbul által szervezett "Aranykürt-evezős versenyek" az Unkapanı hídtól a Miniatürkig tartó 4,5 kilométeres pályán izgalmat adott a városnak, és látványos lakomát biztosított a közönségnek. Az IMM elnöke átadta a kupát a Fenerbahçe B csapatának, amely a Senior Men's kategóriában bajnok lett. Ekrem İmamoğlu„Azt álmodom és remélem, hogy a közeljövőben Isztambulban rendezik az olimpiát, az Aranyszarvban pedig az evezősversenyeket” – mondta.

A Fenerbahçe a Senior Men kategóriában az első helyet szerezte meg azon az eseményen, ahol csapatok és klubok vettek részt, a Fenerbahçe B csapatát pedig Isztambul Fővárosi Önkormányzatának elnöke jutalmazta. Ekrem İmamoğluA második helyezett Fenerbahçe A csapata İlhami İşseven Evezős Szövetség elnökétől, a bronzérmet szerző Şişecam Çayırova csapata pedig Can Akın Çağlar IMM főtitkárától vehette át.

VIZUÁLIS FESZTIVÁL A KÉK torkolatban

Tegnap került sor az Aranykürt Evezős Versenyekre, ahol nagy versenyt és élvezetes pillanatokat lehetett átélni. A Coastal Endurance típusban 4.500 méteres távon megrendezett verseny az Unkapanı hídról indult és a Miniatürk mólónál ért véget. Színes képek születtek a rendezvényen, ahol 57 csapat, 12 klub és 285 sportoló vett részt.

Az U19, Master és Senior kategóriákban 10.00 órakor kezdődtek a futamok az U19 Férfiak versenyével. A Galatasaray B csapata az első helyet szerezte meg az U19-es férfi kategóriában. A Galatasaray A csapata második lett, az Izmit Sümerspor pedig a harmadik helyen zárta a versenyt.

A nap második versenyét a Master Mix kategóriában rendezték. Az İzmit Sümerspor B csapata első lett a Master Mix versenyen. A második helyen a klubhoz nem köthető egyéni csapatok, a harmadik helyen a Galata Evezős csapat végzett.

Míg a Szenior női kategóriában az İzmit Sümerspor lett az első, addig az Altın Horn Sportklub a második helyen végzett. A Vira Sailors a harmadik helyen zárta a versenyt.

A FENERBAHÇE A NAP VERSENYÉN RÉSZETTE RÉGET

A nap leggyorsabb versenyének számító Senior Férfiak versenyében a Fenerbahçe B csapata az első, a Fenerbahçe A csapata pedig a második helyen végzett. A Şişecam Çayırova csapata a harmadik helyen zárta a versenyt. A Fenerbahçe B csapata az isztambuli fővárosi önkormányzat elnökétől vehette át a díját Ekrem İmamoğlu-tól vette el.

Vira Denizciler megszerezte az első helyet a női mesterbajnokságban. Míg a második helyet az İzmit Sümerspor szerezte meg, a harmadik a Galata Evezős csapat lett. A férfi mesterbajnokságban a Galata A csapata az első helyen zárta a versenyt. Az Altın Horn A csapat a második helyen, a Vira Denizciler A csapat pedig a harmadik helyen zárta a versenyt.

A napot az U19-es női verseny zárta. A Fenerbahçe nyerte az első helyet az U19-es női kategóriában. A második helyen az İzmit Sümerspor A csapata, míg a harmadik helyen az İzmir Sümerspor B csapata végzett.