Fenséges megnyitása az utcának és a hídnak, amely megnyugtatta a házikót

Fenséges megnyitása az utcának és a hídnak, amely megnyugtatta a házikót
Fenséges megnyitása az utcának és a hídnak, amely megnyugtatta a házikót
előfizet  


Ekrem Yüce fővárosi polgármester megnyitotta a Serdivan Süleyman Binek utcát, amelyet megújult infrastruktúrájával és felépítményével helyeztek üzembe. Yüce polgármester azt mondta: „Azt kívánom, hogy a Nyári Híd legyen kedvező városunk számára. Ez a híd, amelyet azért hoztunk létre, hogy csökkentsük a nyári csomópont sűrűségét, egy holisztikus tanulmány eredménye. Sok sikert a régió összes szolgáltatásának városunknak” – mondta. A ceremónia után Yüce elnök átvette a kormányt, és tesztelte a hidat és az utcát.

Sakarya Fővárosi Önkormányzat polgármestere, Ekrem Yüce továbbra is olyan projekteket valósít meg, amelyek megoldják a város problémáit és hozzáadott értéket adnak a város jövőképéhez. Megnyílik a Nyári híd, amely átmenetet biztosít a Sebahattin Zaim körútról Szerdivánba, melynek munkálatai befejeződtek a nyaralók csomópontjának járműforgalmának csökkentése érdekében, és a Szulejmán Binek utcát, amely megújultjával a régió modern megjelenéséhez illik. infrastruktúra és felépítmény, a városi protokoll intenzív részvételével zajlott. Yüce elnök, valamint a SAU rektora, Prof. Dr. Fatih Savaşan, az MHP tartományi elnöke, Ahmet Ziya Akar, a Grand Union Party tartományi elnöke, Ömer Faruk Bürten, Sakarya tartományi mufti Hasan Başiş, Arif Özsoy tartományi ifjúsági és sportigazgató, kerületi polgármesterek, a Fővárosi Önkormányzat bürokratái és polgárai vettek részt. A megnyitó után Yüce polgármester ült a jármű volánja mögé, és Yusuf Alemdar serdiváni polgármesterrel együtt tesztelte a megújult arculatú Süleyman Binek utcát.

„A mai és a jövő igényeit az utcával fogjuk kielégíteni”

Kijelentve, hogy a munkálatokat a jövő munkájaként hagyták el azáltal, hogy minden szempontot átgondoltak, és közösen léptek fel az érintettekkel egy projekt megvalósítása előtt, Yüce polgármester azt mondta: „Először is azt kívánom, hogy a Nyári Híd, amelyet közösen nyitunk meg sok sikert városunknak. Sakarya Fővárosi Önkormányzatként holisztikus megközelítést tanúsítunk minden munkánkban és projektünkben. Például, ha egy utcában vagy körúton megyünk dolgozni, ügyeljünk arra, hogy az az utca megfeleljen a mai és a jövő minden igényének. Felvesszük a kapcsolatot az érintettekkel és közöljük, hogy az érintett utcában fogunk dolgozni. Amíg mi ássuk az utcát, azt akarjuk, hogy jöjjenek és végezzenek el minden infrastrukturális munkát. Így az állami források elköltésével tökéletessé vált utcát nem teszik használhatatlanná azzal, hogy egyszerű okokból újra feltárják. Érintettek munkáját követően a SASKİ segítségével a nulláról újítjuk meg az utca ivóvíz-, csatorna- és csapadékvezetékeit. Ezután áttérünk a töltési munkákra és az aszfaltozási folyamatokra. Végül elkészítjük a járdát és a tereprendezést és felajánljuk polgárainknak. Ebből a szempontból szeretnék néhány példát hozni az általunk épített utcák közül; Arifiye Double Road, Serdivan 32 Evler utca, Serdivan Süleyman Binek utca és nyári híd, Serdivan Fevzi Çakmak utca, Erenler Bağlar utca, Erenler Hacıoğlu utca, Geyve Alifuatpaşa Suat Fe Yalkın utca, Adapazarı Adapazarı Tíakli utca, Ferivkzi utca Pazarköy utca, Farabi utca (Nyárház) és Millet Bahçesi-Çark utcai szakasz”.

Modern megjelenésével remekül illeszkedik a régió esztétikájához.

Yüce elnök azt mondta: „A Nyári hídról is ebből a szempontból tárgyaltunk. Ez a híd, amelyet azért hoztunk létre, hogy csökkentsük a nyári csomópont sűrűségét, egy holisztikus tanulmány eredménye. A híd előtt a Hasır utcát és a Szulejmán Binek utcát a semmiből újítottuk fel, ahogy említettem. Emellett körúttá alakítottuk a Fevzi Çakmak utcát, amely párhuzamos Szulejmán Binekkel, és szükség esetén alátámasztja ezt az utcát. A Nyári Díszhíddal a Szerdivánt Camili régióval összekötő alternatív útvonalat honfitársaink szolgálatába állítottuk. Ennek a dekoratív hídnak köszönhetően, amelyet a Sebahattin Zaim körút és a Hasır Sokak között építettünk, összekapcsoltuk a Sebahattin Zaim körutat és a Hasır Sokakot. Így a Sebahattin Zaim körutat a Süleyman Binek sugárúttal egy dekoratív hídon és Hasır Sokakon keresztül kötöttük össze. Süleyman Binek Caddesi a yazlıki helikopterleszállóról csatlakozik a Serdivan AVM-hez, onnan pedig a Sapak mecsethez és Serdivan központjához. Más szóval, mostantól, amikor Serdivanból Camiliba akarunk menni, lesz egy alternatív útvonalunk a Summer Junction felé, amely különösen forgalmas az üzleti be- és kilépési órákban.”

„Gratulálunk a Sakarya-nak nyújtott összes szolgáltatásunkhoz”

A Serdivan számára végzett munkákról Yüce polgármester elmondta: „Mottót fogadtunk el magunknak, különösen az infrastrukturális és felépítményi munkálatok terén, hogy városunk egészét biztosítsuk, és a szükséges munkákat fontossági sorrendben végezzük el. Ebből a szempontból az elmúlt 2 és fél évben 1 millió 121 ezer 621 tonna aszfaltot és több mint 805 km aszfaltos utat építettünk Sakaryán. 77 km-nek megfelelő betonutat építettünk 610 ezer 3 m79.60 betonnal. Ezeken kívül összesen 357 millió 363 ezer 969 líra felépítmény-beruházást valósítottunk meg, beleértve a járda-, v-csatorna- és határépítéseket is. Az elmúlt 2 és fél évben ismét 667 millió 700 ezer lírát fektettünk be olyan infrastrukturális munkákra, mint az egészséges és tiszta ivóvíz, csatorna- és csapadékvíz vezetékek a SASKİ segítségével. Ezen összesített információ után szeretnék beszélni azokról az infrastrukturális és felépítményi munkákról, amelyeket a Serdivan számára végrehajtottunk, és amelyekben jelenleg is vagyunk. Az elmúlt 2 és fél évben 15 millió 951 ezer 960 lírát fektettünk be Szerdiván útkarbantartásába és építésébe. 22 tonna aszfaltmunkát végeztünk, ami 37 km-nek felel meg. Új ivóvízhálózatba fektettünk be, melynek hossza 998 km, értéke 23.5 millió 2 ezer 124 líra. 935 millió 18.2 ezer 9 líra új csapadékvíz hálózatba fektettünk be, 366 km hosszúságban. Ezzel a munkával a nulláról építettük ki az esővíz vezetéket, ami még soha nem létezett a Nyár területén. 622 millió 18.5 ezer 6 líra új csatornahálózatba fektettünk be, 687 km hosszúságban. Sok sikert kívánok a Nyári Díszhídhoz, a Szulejmán Binek utcához, a Hasır utcához és minden szolgáltatáshoz, amelyet városunknak nyújtunk, és szeretettel és tisztelettel köszöntöm Önöket.”

Legyen az első, aki kommentál

Yorumlar